Středa, 8 února, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Elektrický přímotop je moderní a praktický doplněk do domácnosti

Post date:

Author:

Category:

Chcete si doma přitopit? A už jste slyšeli o elektrických přímotopech? Jedná se o desítky let starý koncept, který můžete využít při přitápění ve své domácnosti. Elektrický přímotop jen těžko poslouží jako hlavní zdroj tepla, pokud však potřebujete vytopit jen jednu místnost nebo třeba malou chatu v horách, určitě možnost jeho použití oceníte. Pojďte se podívat na výhody a vlastnosti přímotopů.

Kam se hodí elektrický přímotop

Především pokud máte doma menší místnosti, budete moci těžit z benefitů, kterými elektrický přímotop disponuje. Na výběr máte z malých i větších řešení, která jsou ideální do místností kolem 25 metrů čtverečných. Lze je samozřejmě používat i na větší ploše, tam už však nebudu pracovat tak efektivně. Hodně samozřejmě záleží i na teplotě, na kterou chcete místnost vytopit. Jiná pravidla budou platit pro vytápění na teplotu 23 nebo 25 stupňů.

Na výběr máte ze dvou základních možností. Buď si vyberete řešení s ventilátorem, které přirozeně pomocí malého větráčku šíří teplo po místnosti, nebo alternativně sáhnete po deskovém konvektoru bez ventilátoru. Každý přímotop má obvykle několik výkonů (2 nebo 3) a vy tak můžete místnost vytápět pozvolna nebo rychle.

 

Protože se jedná o elektrický spotřebič, začne z něj teplo sálat téměř okamžitě. Při výběru nezapomeňte zohlednit také hlučnost. Řešení bez větráku je samozřejmě o něco tišší a nevadí ani při sledování oblíbeného televizního programu či během spánku. Velmi důležitá je i funkce termostatu, díky které se přímotop po dosažení požadované teploty sám vypne a šetří tak energii.

Kde výhodně nakoupit?

Z více než desítky moderních a praktických přímotopů můžete vybírat v obchodě ventilatory-shop.cz, kde pořídíte kvalitní přímotopy od různých značek za ceny již od 600 Kč. Většinu produktů zde mají skladem. Pokud navíc nebudete s přímotopem spokojeni, můžete ho během jednoho měsíce vrátit zpět.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!