Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Vstupte do světa Avon

Post date:

Author:

Category:

Pro většinu žen je vzhled důležitý a každodenní péči o něj považují za naprosto samozřejmou. Zejména v povoláních, kde se setkávají s lidmi, si dávají záležet na tom, aby jejich vizáž byla příjemná. Tomu pomáhá dekorativní kosmetika, která umí zakrýt mnohé nedostatky. Ženy běžně denně používají make-up, různé pudry, oční stíny nebo linky, korektory, řasenky a další přípravky, které jim zajistí bezchybný vzhled pleti. Stejně důležité, možná dokonce důležitější je ale také šetrné odličování a následná hydratace pokožky. K tomu slouží speciální odličovače a krémy s nejrůznějším složením, takže si každá žena vybere podle typu pleti tu správnou péči.

Staňte se expertem na kosmetiku

Je ale spousta různých přípravků, jejichž použití a vůbec účel nám zůstávají skryté. Chcete se o kosmetice, líčení a vůbec novinkách na trhu dozvědět víc? Staňte se Avon Lady a získáte spoustu výhod včetně bezplatných kosmetických i obchodních školení. Být Avon Lady je skvělá příležitost pro všechny ženy, které baví sledovat kosmetické trendy, rády se dozvídají nové věci a mohou si přitom i něco přivydělat. Stačí se zaregistrovat na Avon-job.cz, kde za registraci získáte nejen uvítací balíček hodnotných výrobků, ale ještě dárek navíc.

Každá Avon Lady získává s nákupem výrobků Avon slevu, která může dosáhnout až 30 %, to už není k zahození. Samotná registrace je velmi jednoduchá, stačí vyplnit on-line formulář. Po jeho odeslání vás budou kontaktovat zástupci Avonu a vysvětlí vám další postup. Velkou výhodou je, že není třeba do začátku nic investovat, pouze trochu času a odhodlání. Nemůžete nic ztratit, pouze získat. O veškerých novinkách a akčních nabídkách budete vědět jako první. Být Avon Lady se vyplatí zejména maminkám na mateřské, které si rády přivydělají a zajímají se o kosmetické trendy. Neváhejte tedy a vyberte si život s Avon.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!