Pondělí, Říjen 26, 2020
- Komerční sdělení -

Jak (znovu) ulovit partnera rybáře?

Post date:

Author:

Category:

Je váš partner rybář? Rybaření je jeho jedno velké hobby, vášeň či povolání? Miluje tu pohodu, kdy může na břehu rybníka či řeky nebo při rybolovu při moři bezmyšlenkovitě relaxovat, a zároveň čekat na svůj první úlovek?

Všichni by měli mít koníček či činnost, při které se maximálně uvolní a zapomenou na veškerý stres a všední starosti. Činnost takovou, která je naplňuje a u níž mohou vypnout.

Stejně jako my ženy máme rády podporu při našich aktivitách, tak i váš partner bude rád, když ho v jeho vášni k rybaření podpoříte, ať už třeba jen maličkostí. Jak to udělat? Co takhle využít příležitost jeho narozenin a svým dárkem si ho sama ,,ulovit na háček“?

Rybu raději ne…

Co mu koupit? Určitě ze seznamu okamžitě vyškrtněte rybu. Váš partner si ji raději uloví sám. Zaměřte se na dárky, které by se mu mohly při rybaření hodit, tedy ty, u nichž máte jistotu, že je využije a nebudou mu koupeny jen tak pro nic.

Když budete sázet na jistotu, rozhodně nic nepokazíte termoskou na teplý nápoj, rybářskou knihou či prostornou rybářskou taškou. S koupí prutu je to už trošku složitější, nechte si raději poradit od jeho rybářského kamaráda.

Stylově i na ryby

Prut nevyšel? Nevadí. Nezapomínejte, že partner musí mít při rybaření i něco na sobě. A i na rybách může vypadat stylově a doladit svůj vzhled perfektními rybářskými tričky.

Kvalitní materiály a praktické střihy doplňují trendy rybářské nápisy, loga a názvy. Vybírat můžete ze široké nabídky barev a na rozmanité nápisy a vtipné motivy jistě zabere každá ryba.

Skoč mi na háček

Vzhledem k již zmíněné široké nabídce si s výběrem barev nemusíte lámat hlavu. Doporučujeme jakýkoliv oblíbený odstín zelené barvy. Je to přeci jen barva rybářská a také sázka na jistotu.

Nápad s tričky se vám líbí, ale chcete zachovat pouze rybářskou zelenou a zvolit spíše narozeninovou tématiku? Není problém. Vtipná trička k narozeninám jsou taktéž skvělým nápadem.

Díky online tvořiči si můžete rovnou vytvořit vlastní tričko podle své fantazie. Přidejte třeba fotku vašeho partnera s jeho největším úlovkem! To ho jistě potěší.

Na velikosti záleží

Tuto větu zná snad každý rybář. A ať se vám to líbí nebo ne, na velikosti opravdu záleží. Proto volbou tohoto trička rozhodně nešlápnete vedle! Váš partner bude nosit tričko hrdě, jelikož na něm bude důležité heslo a především proto, že tričko bude od vás. Co více si přát.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Vybíráš chytré hodinky? Nové Apple Watch 6 tě ohromí!

Jak skladovat letní oblečení?

V posledních dnech se podzim plnou silou hlásí o slovo. Je tedy víc než jasné, že letní šaty, sukně a kraťasy už...

Jak (znovu) ulovit partnera rybáře?

Je váš partner rybář? Rybaření je jeho jedno velké hobby, vášeň či povolání? Miluje tu pohodu, kdy může na břehu rybníka či...

Elegantní vůně a precizní péče pro váš šatník

Dopřejte svému šatníku jen to nejlepší. Okouzlující vůně, každodenní svěžest či prvotřídní péče – benefity, které si nyní můžete užívat skutečně každý...