Úterý, 6 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Q-bag – 15 kusů – jednorázová mletá káva s filtrem – Quintino´s Sumatran Mellow, výběrová směs

Post date:

Author:

Category:

Směs Gayo & Mandheling Sumatra obsahuje 15 kusů mleté, vysoce kvalitní kávy v kvalitě Тriple Pick Speciality Grade. 100 % Arabica prvotřídní chuti vás naprosto ohromí svou jednoduchostí přípravy a požitku, který vám přinese.

Pomocí kávovému sáčku Quintino´s Q-bag můžete velmi snadno kdykoliv připravit šálek čerstvé a voňavé vysoce kvalitní kávy. Q-bag funguje na jednoduchém principu v podobě jednorázového překapávacího filtru, který je naplněný prémiovou kávou Coffea arabica Sumatran Mellow.

Kávový sáček objevíte v balení v malém uzavřeném obalu, z kterého jej snadno vyjmete. Pomocí důmyslně vytvořených papírových pacek po stranách se tento sáček jednoduše připevní k šálku a přelije horkou vodou. Vaše oblíbená káva je připravena ve vysoké kvalitě a budete nadšeni jednoduchostí přípravy, aromatem, vůní i chutí. Těsná sepjatost s farmami, na nichž se tyto odrůdy pěstují, umožňuje dostat se v době sklizně vždy jen k těm nejkvalitnějším kávovým zrnkům.

Sumatran Mellow je lehká káva s plným tělem, jemnou příchutí a lehce kořeněným pozadím. Pro vytvoření této unikátní kávy, kterou si můžete lehce i rychle připravit a vychutnat v kteroukoliv denní dobu, byly zkombinovány dvě z oblíbených kávových odrůd kávy rostoucích na odlehlých farmách nádherných sumaterských vrchovin. Chutě splynou v jedno v unikátní rovnováze chuti. Sumatran Mellow získává své tělo z odrůdy Gayo a svěží kyselinku a vůni z odrůdy Mandheling. Tuhle kávu prostě musíte ochutnat.

A proč tento Q-bag vyměnit právě za Instantní kávu? Vesměs je instantní káva připravována z kávových zrnek podřadné kvality bez udání jejich původ. Velmi podobnou kvalitu mají i dražší kávové kapsle. Výroba instantní kávy probíhá tak, že se z upražených kávových zrn nejdříve uvaří káva, která se pak zbaví vody. Tím vznikne instantní směs. Vy pak vlastně pijete podruhé uvařenou kávu a to, i když jste si ji zrovna doma zalili poprvé. Káva je našemu zdraví prospěšná, pokud je kvalitní. Dopřejte si tedy kávový sáček Quintino´s Q-bag a můžete si snadno a rychle kdykoliv připravit šálek čerstvé a voňavé vysoce kvalitní kávy.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!