Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Plánujeme svatbu krok po kroku

Post date:

Author:

Category:

Došlo v nedávné době k zasnoubení? Pak není dobré otálet! Člověk se musí pustit do plánování svatby hned, co je o ruku požádán! Ne nadarmo se totiž říká, že to nejlepší je brzy zabrané. Zejména to platí v případě výběru ideálního místa na svatbu nebo v případě rezervováno fotografa. Abyste měli tedy svatbu jako z pohádky, neotálejte a pusťte se do plánování svatby krok po kroku. Abyste však nezapomněli na svatební pozvánky, svatební dort či jinou součást svatebního dne, plánujte krok po kroku. 

Rezervujte si vše, co jde

V prvním kroku je vůbec nejdůležitější rezervace všeho, co jde. Pokud již máte stanovený krok, což je to nejdůležitější, co musíte udělat, rezervujte si konkrétní místo, hostinu, taktéž kostel k obřadu a faráře, který vás oddá. V dalším kroku si rezervujte fotografa, svatebního kameramana a samozřejmě DJe, pokud ho tedy na svatbě chcete mít. Nabízí se také živá kapela, která je zejména u mladých lidí velice oblíbená. 

Svatební pozvánky, prstýnky a šaty

Pokud budete mít rezervované vše, co se rezervovat dalo, měli byste se pustit do tvorby svatebních pozvánek. Ty je dobré následně rozesílat nejdříve půl roku před svatbou, nejpozději pak tři měsíce před svatbou. Když to nebudete nechávat na poslední chvíli, zvýší se tím pravděpodobnost, že host na svatbu opravdu dorazí. 

V tomto kroku si také běžte objednat svatební prstýnky, do kterých si mnozí lidé nechávají něco vyrýt. A samozřejmě se nesmí zapomenout na výběr svatebních šatů či výběr obleku pro ženicha. Zajistit je třeba i květinovou výzdobu a svatební kytici. 

Dort a občerstvení

Občerstvení (jako jsou koláčky nebo zákusky) a taktéž svatební dort – to je to, na co přichází čas v posledním kroku, kdy se zároveň prosí svědkové o proslovy a dolaďují se drobnosti či detaily, bez kterých by to nebylo na svatbě ono.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!