Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Nesmrtelný a oblíbený trenčkot

Post date:

Author:

Category:

Jedním ze základních kousků, který musí vlastnit každá jedna žena ve svém šatníku je trenčkot. Málokdo ho však zná pod tímto názvem, spíše se používá přechodný kabát či plášť. Avšak co je nejdůležitější, každá jedná z nás ví, o co jde. Trenčkot je velmi oblíbeným doplňkem na podzim a na jaře, kdy si přechodné počasí vyžaduje mít ještě nějaký ten vršek na našem oblečení. Snadno se k němu kombinují doplňky jako boty a kožená kabelka. Momentálně se setkáváme s různými střihy, typy a délkami tohoto oblíbeného módního kousku.

Při nošení trenčkotu bychom rozdělili všechny ženy na dvě skupiny. První skupinu tvoří dámy, které nosí trenčkot rozepnutý a druhou skupinu tvoří dámy, které tento módní doplněk milují stažen, sepnutý tak, aby co nejlépe vyzněly jejich křivky. Tento módní a hlavně nesmrtelný hit nabízejí mnohé e-shopy s oblečením, mohli bychom říci, že každá jedna značka má ve své kolekci alespoň jeden střih trenčkotu.

Pokud díváme na styly tohoto módního kabátu, tak určitě si všimneme jedno a to opasek. Téměř každý jeden je ozdoben páskem, který pomáhá ženám tak ukázat svou ženskost a protože působí někdy až moc pánský, právě stažením tohoto opasku se ukáže krása ženské postavy a ženy samotné. Rok co rok však trenčkoty procházejí jistou evolucí a tak si mohu všimnout, že i když podstata je stejná, střídají se materiály a barvy. Tyto dva segmenty se přizpůsobují aktuálním módním trendům a potřebám žen. Nesou se v městském, retro, elegantním a jiných stylech, dostupné jsou i oversize a uni modely.

Pokud však máte ve své skříni trenčkot, nemusíte utíkat do obchodu a kupovat si nový, protože pokud máte opravdu kvalitní kousek, tak vám nikdy nevidě z módy a vy aktuálnost jeho stylu vykompenzujete doplňky, které dokáží celý outfit přeměnit na úplné nový, vystřižený z časopisu zda koupený právě teď v obchodě. Ke klasickým barvám trenčkotu jako černá, hnědá, bílá či modrá volte určitě vzorované kožené kabelky a mokasíny. Pokud vlastníte barevné variace tohoto nesmrtelného kousku, tak k němu vľte velké a ne moc barevné kožené kabelky, pokud sáhnete po malé kožené kabelce, tak si vyberte především nějakou tmavou, méně výraznou barvu a tvar. Při botách je to jednodušší, barevným variacím tohoto kabátu sluší tenisky a pokud chcete letět v aktuálním trendu, tak určitě sáhněte po vysokých a bílých teniskách.

Co vám můžeme určitě poradit, tak nekombinujte nekombinovatelné. Trenčkot sám o sobě je výrazný model, má mnoho výrazných prvků, tedy pokud chcete vyjádřit nějaký styl, tak nespojujte ve stejném stylu i trenčkot ai zbytek vašeho outfitu. Protože pokud chcet například zvýraznit starodávný styl vašeho kabátu, tak určitě upusťte někde na vašem ostatním outfitu, protože příliš velká kombinace jednoho stylu připomíná občas bezdomovce jako nějakou krásnou a moderní blogerku.

Zdroj obrázků: www.google.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!