Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Dětské hodinky s GPS aneb už o své ratolesti nemusíte mít strach

Post date:

Author:

Category:

Kdo by se o ně občas nebál, že? Zvláště v dnešní době se může přihodit snad cokoliv a děti jsou na cestě ze školy nebo ze zájmového kroužku tolik zranitelné. Moderní technika ale rozhodně nezůstává stranou a pohlídá děti klidně i za vás – stačí jen pořídit odpovídající vybavení. Není důvod se bát, že je nebudou chtít nosit. Naopak, blýsknou se před kamarády a učitelé jim také nemohou nic podobného zabavit.

Pestrá paleta funkcí a hravé designové provedení

Umí toho opravdu hodně a děti je budou skutečně milovat. Už jen proto, že dětské hodinky s GPS jsou k dostání v několika zajímavých barevných provedeních a jejich design je budoucím nositelům uzpůsoben přesně na míru. Odolají dešti, mohou klidně upadnout na zem, vydrží toho opravdu hodně. A rozhodně nejsou jen nějakým ukazatelem času – jejich výbava si nezadá s vybavením moderních špionů. Dotykový displej, SOS tlačítko, vestavěný reproduktor a mikrofon pro rychlou domluvu, ať už budou děti kdekoliv. Hodinky nabídnou i fotoaparát nebo GPS modul, díky němuž můžete své ratolesti sledovat i na dálku. Opravdu jsou tam, kde zrovna teď mají být? Nechodí třeba za školu? Budete to vědět hned…

Režim nerušit se hodí hlavně ve škole 

Stačí stisknout jedno tlačítko a nevydají ani hlásku. To je důležité zejména během vyučování, takže děti si je snadno nastaví, aby se mohli soustředit na výklad a nic je nerušilo. Upozornění na vybitou baterii je také velmi praktické, stejně jako možnost propojení s aplikací, která velmi jednoduše propojí hodinky s vaším mobilním telefonem. Nastavit zde pak lze i bezpečné zóny – v případě, že je dítě opustí, dostanete obratem upozornění a budete je moci kontaktovat, zda se neděje něco, o čem byste měli jako rodiče vědět. Odteď budou vaše ratolesti pod dohledem, nejen na hřišti nebo třeba procházce.

Další zajímavou elektroniku naleznete na eshopu cel-tec.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!