Středa, 30 listopadu, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Našli jsme místo pro váš firemní večírek

Post date:

Author:

Category:

Firemní večírek

Krásná krajina a jedinečné kouzlo historické budovy barokního statku jsou jako stvořené pro firemní večírek, ale také pro workshopy či firemní školení. Velmi decentně zrekonstruovaná trojkřídlá budova statku Benice je ideálním prostorem pro konání vašich nejrůznějších firemních akcí s možností pronájmu starobylého špejcharu s kapacitou až pro 250 osob. Nabízíme zajištění velmi atraktivních a zábavných doprovodných programů, neomezený počet míst pro parkování, rozlehlé louky pro jakékoli venkovní aktivity a neomezenou zavírací dobu. Na přilehlých loukách je možné uspořádat firemní akce i zahradní párty s možností grilování či rautu až pro 1 000 osob.

Firemní večírek
Firemní večírek

Statek Benice pro váš firemní večírek

Není exkluzivnějšího místa pro konání firemního večírku, kam můžete pozvat své zaměstnance, obchodní partnery i kolegy z práce. Načerpejte novou energii a zahoďte starosti a přijeďte k nám, na statek Benice. Prožijete u nás nezapomenutelné chvíle v koňském prostředí, kde můžete svým hostům zajistit jízdu na koni nebo projížďku kočárem taženém nádhernými starokladrubskými koňmi. Pro nespočet vašich hostů a klientů rádi připravíme ubytování v 11 pokojích, popřípadě v chatkách či v blízkém okolí.

Firemní večírek
Firemní večírek pro vás

Prožijte firemní večírek na statku Benice

Statek Benice je rozhodně perfektní volbou pro pronájem seminární místnosti až pro 30 osob se zázemím pro coffebreaky, pohodlná křesla i projektory jsou zde pro vás jako samozřejmost. Firemní večírek i workshopy si v tomto malebném prostředí oblíbí všichni vaši kolegové, zaměstnanci i obchodní partneři. Dle vašeho přání zajistíme  zajímavé hry a zábavu na jakékoli téma, odreagování i legraci zažijete při jízdě zručnosti traktorem z 80.let, velmi žádané jsou také dovednostní aktivity s koňmi i večerní opékání buřtů u ohniště.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

In-In.cz

GoldBach.cz

Dveře-Praha.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!
Redakce
info@press-media.cz