Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Malé černé jako základ šatníku

Post date:

Author:

Category:

Černá je barva smrti, temnoty a strachu a přesto v ní lze nadělat tolik parády. V malých černých, jak jsou nazývány typické černé elegantní pouzdrové šaty, můžete například vypadat tak kouzelně jako Audrey hepburnová při Snídani u Tiffanyho. Ačkoliv se jedná o filmu z roku 1961, dodnes udává trend v nošení klasických pouzdrových černých šatů, které by opravdu neměly chybět naprosto v žádném šatníku žádné ženy.

Vyrazte v nich kamkoliv

Je jedno, do jakých kruhů nejčastěji chodíte nebo v jaké společnosti se ukazujete, protože malé černé využijete opravdu na jakoukoliv akci, která vás během života potká. Ty pravé malé černé se skládají z notné dávky elegance, špetky sexappealu a lžičky praktičnosti. Jsou léty odzkoušené, takže v nich neuděláte ostudu naprosto nikde, kam s nimi vyrazíte. Jako doprovod si je můžete zvolit například na svatbu, na pohřeb, na promoci, na oslavu narozenin, firemní večírek, rande, ples, schůzku s kamarádkami nebo pracovní pohovor.

Zazáříte v nich naprosto všude a podle doplňků je snadno uzpůsobíte pro danou událost. V žádném případě nebudete vypadat nudně ani jednotvárně, protože malé černé jsou pevným základem, na kterém můžete stavět svůj styl.

Variace aneb ani malé černé nejsou jenom jedny

I když malé černé je vlastně zavedený pojem, v žádném případě to neznamená, že pod něho spadají jenom jediné šaty. Střihem, tvarem, délkou i celkovým zpracováním se od sebe jednotlivé malé černé šaty mohou lišit, ale přitom to stále bude ta klasika ovšem s originálním nádechem. Asi nejvýraznější variací jsou délky rukávů, protože zatímco jedny malé černé mohou mít zavazování za krk bez ramínek, jiné mohou být s dlouhým rukávem.

Žádný střih není špatně, takže záleží jen na vás, jaká délka vám vyhovuje, pro vaše fungování. Velmi příhodné je potom disponovat hned několika variantami, které pak můžete střídat podle aktuální teploty nebo ročního období. Malé černé mají délku šatů danou zhruba do výšek kolen, takže zde si tolik vybírat nelze. Obměnou ale mohou být různé motivy na šatech, protože ani „malé černé“ nemusí znamenat čistě černé oblečení.

Další výhody malých černých ve vaší skříni

Když vám budou v šatníku viset jedny malé černé, budete mít jistotu, že vždycky budete mít co na sebe, ať už budete chtít vyrazit kamkoliv. Podle své postavy si můžete vybrat takový střih tohoto klasického díla, abyste v něm vypadala opravdu dokonale.

Kromě toho lze využít i jeho daru univerzálnosti s ohledem na doplňky, protože k černé se hodí jak červená kabelka, tak zlaté boty nebo zelená šálka kolem krku. Ne samozřejmě všechno najednou, ale podle toho, na co se zrovna cítíte. Malé černé vám dodají sebedůvěru a pocit výjimečnosti v každé situaci.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!