Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Erotické masáže: Fenomén ve světě moderní erotiky

Post date:

Author:

Category:

Na vrcholu popularity jsou v oblasti sexuálních služeb erotické masáže. Doba, kdy muži navštěvovali městské nevěstince a hledali čistě sexuální zážitky, je pryč. Lidé (což píšeme záměrně, protože sexuální služby vyhledávají stále častěji i ženy) už totiž nestojí pouze o sex nebo nahotu. Těchto dvou věcí je v dnešní velmi otevřené době všude dost. Spíše hledají erotiku na úrovni, něco neobvyklého, zajímavého a pokud možno i vzrušujícího. Právě to erotické masáže splňují. Ale není to jen jejich nevšednost, co je staví nad běžné lesbické show nebo striptýzy. Důvodů, proč zrovna ony se řadí do kategorie nejvznešenější formy erotiky, je mnohem více.

Erotické masáže představují vrchol sexuálních služeb

Člověk, který chce v oblasti sexu zažít něco zvláštního, nechce dopředu vědět, co ho čeká. V našem podvědomí v této věci vítězí fantazie, tajemství a snad také trocha napětí a nejistoty. Což se vám v případě masáží splní stoprocentně. Přiznejte si, co vám řeknou pojmy, jako třeba Nuru nebo Tantra? Něco možná ano, ale na přesný průběh takové masáže nepřijdete. A přesto je pevně daný, jen u nás zkrátka tyto ryze orientální záležitosti nemají dostatečnou tradici, aby byly všeobecně známé. Na druhou stranu, ve východních zemích se jejich umění pěstuje stovky, často i tisíce let a k tamním kulturám neodmyslitelně patří. V Indii, Číně nebo v Thajsku byli mistři masáží vždy vážení a měli postavení, které bychom mohli přirovnat ke kněžím nebo lékařům. Správně provedená masáž totiž nemívala téměř žádnou spojitost se sexem, měla člověku naopak dopřát relaxaci a duševní očištění. Nejednou byla i součástí tradiční přírodní medicíny, podobně jako třeba akupunktura. Nebo byla, v některých případech, určena pro partnery, aby se utužilo vzájemné pouto mezi nimi a aby jeden druhého lépe pochopili.

Úcta a bohatá tradice, to je předností erotických masáží i dnes

Tím, že se uvolnila doba a bývalé orientální země, jinak pevně fixované na tradice, zaplavily moderní technologie, přišla řada masérů o práci. Nezbylo jim, než své umění provozovat jinde, povětšinou v Evropě nebo v Americe, aby se nadále uživili. Spolu s omamnou magií erotických masáží si s sebou ale přivezli i respekt a nehynoucí tradici. Vzhledem k tomu, že ve své zemi by tito maséři měli náležitou úctu, vyžadují ji i tady. Za všech okolností se tedy na masáži chovejte slušně. Nezapomínejte, že třeba nabídnout masérovi či masérce pohlavní styk by bylo považováno za urážku! Snižovali byste tím jejich postavení a navíc jim dávali najevo, že pro vás masáž není dostatečně silným zážitkem. Pokud to není přímo součástí masáže (což ve výjimečných případech může být), musíte se spokojit s rozkoší, která vám bude poskytnuta. Určitě se tím ale o nic nepřipravíte, to se nemusíte bát. Tradiční asijské masáže totiž umí s lidským tělem dokonale pracovat i bez sexu.

Nuru i tantra vyžadují cit a zkušenosti…

V čem tedy tkví kouzlo erotických masáží? Neskutečně vzrušující je již pouze to, že u většiny z nich je užita takzvaná body-to-body technika. Masér nepoužívá pouze ruce, ale celé tělo, aby vás masíroval na doslova na každém místě vaší kůže – přes nohy, krk a záda až na prsa nebo do oblasti genitálií. Za použití speciálních olejů po sobě budou těla příjemně klouzat, vonné esence a tradiční hudba, což patří ke správné atmosféře, vás pak přenesou z masážního stolu někam daleko. Naprosté uvolnění duše i těla je však navozeno také díky perfektní znalosti erotogenních bodů. Tedy míst, kde je vaše tělo nejcitlivější. Teprve ve chvíli nejvyššího vzrušení dojde k vyvrcholení a tedy i k vyvrcholení celé masáže. Ne však ve chvíli, kterou určíte vy, ale v okamžiku, který si zvolí masér. Ten je po celou dobu pánem vašeho těla a na něm také závisí, jak příjemný pocit vám dokáže navodit. To však vyžaduje skutečný um, spoustu citu a bohaté zkušenosti. Volbu maséra tedy nikdy nepodceňte – jak moc se vám bude masáž líbit, to dělá zčásti atmosféra, zčásti správná technika, ale především samotný masér.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!