Čtvrtek, 1 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Bydlení v metropoli s lesem v zádech? Metrostav spustil prodej bytů v Malešicích!

Post date:

Author:

Category:

Krásná příroda není doménou jen kilometry vzdálených míst od Prahy. I v metropoli se najdou místa, která lákají na zeleň a příjemné klidné bydlení bez nutnosti každodenního mnohahodinového dojíždění. Jedním z takových míst jsou Malešice, kde se právě prodávají byty v rámci luxusního rezidenčního projektu Malešický háj. V pěti bytových domech je na prodej 107 bytových jednotek včetně exkluzivních penthousů.

Příjemné bydlení v zeleni

Zajímavá lokalita Malešic se nachází přímo u místního lesa, kde se staví celkem pět bytových domů, které perfektně zapadají do reliéfu krajiny a nikterak jej nenarušují, protože jsou maximálně pětipodlažní. Celkový počet bytů je omezený, protože architekti volili cestu promyšlených funkčních dispozic u jednotek 1+kk až 5+kk ve stylu penthousů. Všechny byty poskytují maximální soukromí svým obyvatelům, po práci lze posedět na prostorných terasách, předzahrádkách nebo balkonech, které přináleží k bytům.

Luxusní bydlení s nejvyššími standardy

Architektonický projekt bydlení v pražských Malešicích pro společnost Metrostav Development zpracovalo studio LOXIA a architekti vnesli do návrhu funkční minimalismus, se kterým se pojí udržitelnost a použití přírodních materiálů, především cihlové obálky po obvodu hrubé stavby. Uvnitř jednotek jsou dřevěné dýhované podlahy, okna s trojskly a předokenními žaluziemi, v koupelně velkoformátové dlaždice a keramika značky Villeroy & Boch.

Perfektní infrastruktura a dostupnost

Ohromnou výhodou bytů na prodej v Praze 10 je perfektní infrastruktura v okolí včetně veškeré občanské a sociální vybavenosti, škol, školek nebo lékařských služeb. Milovníci sportu ocení možnost tréninků v nedalekém lese, sportovní centru v Malešické ulici nebo v Malešickém parku. Tam se také nacházejí dvě hřiště pro děti a jedno pro psy, kde mohou trávit volný čas rodiny s dětmi. Veškeré sportovní vybavení lze uskladnit ve sklepních kójích, které přináleží ke všem bytům. Dokoupit lze navíc garážové stání v podzemních garážích.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!