Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Matrace 90×200 splnila náš sen o krásném snění

Post date:

Author:

Category:

Celou naši rodinu, před nedávným časem začala trápit úmorná bolest zad a krční páteře. Ze začátku jsem svým dvěma synům kladla na srdce, ať u psaní úkolů lépe sedí, neboť to může být strůjcem jejich problémů s bolestí, ovšem dnes si musím sama sypat popel na hlavu, jelikož již moc dobře vím, za čím tato neúprosná bolest stála. Staré matrace totiž měly na svědomí naše bolesti zad. Musela jsem tak s tímto problémem bojovat a tak jsem splnila náš rodinný sen o krásném a pohodovém snění celé rodině koupí nových matrací, které si všichni pochvalujeme.

Matrace 140×200 jsou k nezaplacení

Anatomicky se tvarující matrace z paměťové pěny připomínají spíše spaní na obláčku než v posteli. Ani já ani můj muž včetně dětí si nové spaní nemůžeme vynachválit. A náš vděk oprávněně nese matrace 140×200, která nám s manželem padla ihned do oka. Nikdy předtím jsme se totiž s ničím podobným nesetkali. Každé ráno, když se probudíme, necítíme ani jeden z nás žádnou nepříjemně palčivou bolest zad či krční páteře, která se po třetí hodině polední proměnila s pravidelným intervalem v úmornou bolest hlavy, kterou nebylo možno ničím zkrotit. Dnes si již celý den užíváme naplno, kdo by to jen řekl.

Matrace 160×200 jsme si pořídili na naši chatu

Poté, co jsme si zvykli na ten luxus spát na pohodlných a zdravotně nezávadných matracích, museli jsme hned dvě matrace 160×200 pořídit i na naši chatu u Jeseníků, kam jezdíme každý víkend takzvaně vypnout. Hned po první noci na starých matracích v Jesenících, bylo jasné, že takhle to nejde a že je třeba tyto nekvalitní kusy vyměnit. Nelitujeme tak investovaných peněz do našeho zdraví ani jeden den, jelikož moc dobře víme, že se nám tato investice vrátí a to mnohonásobně.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!