Sobota, 10 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Chcete mít doma Provence?

Post date:

Author:

Category:

Ještě čerpáte opojení z loňské dovolené v Provence?

Letos to na cestování do Francie nevypadá, ale nevadí, můžete si Provence doma zařídit sami. Jak si můžete takovou typickou středomořskou atmosféru navodit doma? Jednoduše, stačí, když si zvolíte provensálský interér.

A co to všechno obnáší

Francouzský venkov připomíná různé keramické dekorace, jako například staré talíře na zdi, terakotové dlaždice a proutěné koše. Hlavně nezapoměňte – moře levandule. Převládají teplejší barvy, hlavně pastelové a krémové. Základem je však dřevěný nábytek. Pokud doma nemáte žádnou starou židli či stůl po babičce zajděte do bazaru kde je skvělý výběr. Pak stačí jen natřít či namořit a získat tak potřebnou patinu. Nábytek by měl být lehký a navozovat náladu starých časů.

Další důležitou součástí jsou doplňky

Velmi oblíbené jsou látky, které vypadají, jako by byly vyšisované sluncem. Nic nezkazíte ani kostkami, pruhy a květinovými vzory. Vše lze doplnit proutěnými koši se sušenou levandulí, její vůně provoní celý interiér.

Náš tip: Nenašli jste nikde dekoraci, která by se vám hodila do bytu? Namalujte si vlastnoruční obraz. Vůbec nevadí, jestli neumíte malovat. Se sadou na malování podle předlohy vám to půjde samo!

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

Nase-domy.cz 

InfoPress.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!
Redakce
info@press-media.cz