Pondělí, 28 září, 2020
- Komerční sdělení -

Chcete mít doma Provence?

Post date:

Author:

Category:

Ještě čerpáte opojení z loňské dovolené v Provence?

Letos to na cestování do Francie nevypadá, ale nevadí, můžete si Provence doma zařídit sami. Jak si můžete takovou typickou středomořskou atmosféru navodit doma? Jednoduše, stačí, když si zvolíte provensálský interér.

A co to všechno obnáší

Francouzský venkov připomíná různé keramické dekorace, jako například staré talíře na zdi, terakotové dlaždice a proutěné koše. Hlavně nezapoměňte – moře levandule. Převládají teplejší barvy, hlavně pastelové a krémové. Základem je však dřevěný nábytek. Pokud doma nemáte žádnou starou židli či stůl po babičce zajděte do bazaru kde je skvělý výběr. Pak stačí jen natřít či namořit a získat tak potřebnou patinu. Nábytek by měl být lehký a navozovat náladu starých časů.

Další důležitou součástí jsou doplňky

Velmi oblíbené jsou látky, které vypadají, jako by byly vyšisované sluncem. Nic nezkazíte ani kostkami, pruhy a květinovými vzory. Vše lze doplnit proutěnými koši se sušenou levandulí, její vůně provoní celý interiér.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

Nase-domy.cz 

InfoPress.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!
Redakce
info@press-media.cz

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...

Jak vyřešit finanční tíseň?

Přestali se k vám příbuzní znát ve chvíli, kdy vešlo ve známost, že jste finančně na dně a že potřebujete nějakou půjčku? Nechávají...