Neděle, 28 května, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Zimní dovolená na Lipně – ubytování a zábava

Post date:

Author:

Category:

Blízké i vzdálenější okolí vodní nádrže Lipno nabízí v každém ročním období nepřeberné množství aktivit a možností, jak kvalitně strávit čas volna. Jarní procházky malebnou krajinou, koupání a další vodní sporty v létě či houbaření na podzim, to jsou jen některé z mnoha aktivit, pro které je tento kraj v nejjižnější části České republiky jako stvořený. Zimní sezóna však nezůstává pozadu a Lipno láká návštěvníky i v tuto dobu. Rozhodnete-li se i vy prozkoumat a zažít romantiku zimního Lipna, nebudete tak určitě litovat. Pobyt v hotelu na Lipně je i v zimě tou správnou volbou.

Na brusle i na lyže

Milovníci zimních sportů si na Lipně přijdou rozhodně na své. Rok co rok, ve chvíli kdy tloušťka ledu na Lipenské přehradě dosáhne bezpečné úrovně, se začíná upravovat unikátní bruslařská dráha, se svými deseti kilometry nejdelší na světě. Pokud ale spíše než bruslím dáváte přednost spíše lyžím (nebo snowboardu), zkrátka rozhodně nepřijdete. Vyrazit můžete třeba do Skiareálu Lipno, který svým návštěvníkům nabízí upravené sjezdovky, lyžařské školy, skicrossovou dráhu i snowpark. Samozřejmostí jsou potom půjčovny lyžařského vybavení i další infrastruktura potřebná pro bezchybné fungování areálu. Lyžařská střediska nabízí ale i blízké Rakousko a areály jako Sternstein či Hochficht mohou být zajímavou alternativou.

Lipno – kraj přírody, zábavy i kultury

I když se rozhodnete lyže či brusle sundat, nudit se rozhodně nebudete. Procházka romanticky zasněženou krajinou, malebné zimní panorama zříceniny Zimní hrádek, krásy a historie kláštera ve Vyšším brodě, zámku v Rožmberku nad Vltavou nebo světoznámého historického centra Českého Krumlova vás jistě naplní i v zimním období. Nejen děti pak jistě ocení návštěvu aquaparku. Váš zimní pobyt v hotelu LEYLA*** bude nezapomenutelným zážitkem!

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!