Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Jednoduché a pravdivé

Post date:

Author:

Category:

V dnešní moderní době jsme zvyklé na spousty kosmetických přípravků, krémů, olejíčků, které nás mají ochránit a hýčkat.

Někdy však stačí vzít základní suroviny z naší kuchyně či spíže. Vzpoměňte si také co nám radily naše babičky a jak pečovali o naše bolístka, když jsme byly ještě malé. Zkrátka naše babičky i maminky věděly moc dobře jak o sebe pečovat, aniž by nějak výrazně zatížily rodinný rozpočet. Stačilo jim na to pár domácích surovin a chvilka času. Vyzkoušejte i vy.

Kávový peeling je prostě k nezaplacení

Kávová sedlina redukuje tukové buňky a zároveň vyhlazuje pokožku. Tento peeling lze aplikovat na celé tělo , hlavně na partie postižené celulitidou. Vyzkoušejte budete mila překvapeni.

Připravíme si půj sklenice lógru, který nanášíme po celém těle nebo aspoň na potřebné partie. Lehce vtíráme krouživými pohyby do pokožky aspoň 5 minut. Následně prokrvenou pokožku osprchujeme a natřeme krémem.

Místo krémů vazelína

Vazelínu můžete koupi za pár korun v každé lékárně. Pokud toužíte o krásné a vyhlazené kůži vyzkoušejte noční zábal na ruce. Prostě si na noc namažte silnou vrstvu vazelíny na ruce nasaďte staré rukavice a jděte spát. Ráno budete překvapeni jak jsou vaše ruce jemné. Vazelínou lže nahradit i pleŤové krémy.

Na lesklé vlasy jedině ocet

Chcete mít krásně lesklé vlasy, použijte ocet. Poté, co si umyjete vlasy ještě vlasy opláchněte rozředěným octem. Smíchejte čtvrt hrnku jablečného octa, který je jemnější a nepáchne, s litrem vody. Přelejte si vlasy a jen volně usušte.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Centrum-Zpravy.cz

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz

 

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!
Redakce
info@press-media.cz