Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Ženy chtějí hezké dámské oblečení na zimu

Post date:

Author:

Category:

Žena, když vyráží na první rande, dlouho a pečlivě se připravuje. Chce totiž zapůsobit na první pohled. Líčí se, upravuje si vlasy a snaží se, aby její outfit (v zimě dámské oblečení na zimu značek Lee Cooper, Pierre Cardin, Lonsdale, Everlast, SoulCal, Karimor, Slazenger, Donnay, Firetrap) vypadal naprosto dokonale. Mnohdy jí s výběrem oblečení pomáhá nejlepší kamarádka a často takové “ladění” trvá celé hodiny. Je třeba totiž sladit všechny svršky od dámských ponožek Karimor přes dámské spodní prádlo SoulCal až po dámskou mikinu Firetrap a dámskou bundu a kabát Lee Cooper.

Muži prý spoléhají na svůj přirozený šarm a sílu okamžiku

Muži si většinou nedělají hlavu s tím, jaké budou mít zrovna vlasy, a málokdy řeší, co si vezmou na sebe. O mužích se říká, že spoléhají na svůj přirozený šarm a sílu okamžiku. Přesto však stojí za to, vzít pozvání na kávu v příjemné kavárně vážně a také se podle toho obléknout. V zimním období jsou dámy zachumlané do dámských bund a kabátů Lee Cooper, pánové do pánských bund a kabátů Lee Cooper. Teprve když je svléknou, odhalí, co skrývají pod nimi. Muž neudělá rozhodně chybu pánskými džínsy Lee Cooper, pánským tričkem Pierre Cardin ani pánskou mikinou SoulCal. Od věci nejsou ani společenské kalhoty a nějaká vkusná vypasovaná košile. K takovému oblečení je však třeba volit také vhodnou pánskou obuv.

Na rande se vyplatí mít pohodlné oblečení

Vybrat si však nadmíru pohodlný outfit v podobě tepláků by bylo naprosto nevkusné. I když se říká, že v jednoduchosti je krása, při výběr outfitu pro případ první schůzky by měly být kreativní nejen ženy, ale i muži. Ženy totiž musí vidět, že se pánové aspoň trochu snažili. Jednobarevné pánské tričko raději nechte ve skříni. Zkuste pohodlné pánské džínsy Lee Cooper s vhodně zvolenou pánskou obuví (třeba s pohodlnými teniskami). K tomu slušivou košili se záplatami na loktech. Kousek kreativity dodají i zajímavé kšandy. Místo toho je možno zvolit rovnou pánské kapsáče.

Děti, ty to mají všechno mnohem jednodušší. Klidně mohou kamkoliv vyrazit v dětských teplákových soupravách Lonsdale. I když do společnosti budou určitě vhodnější dětská trička a dětské mikiny Everlast.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!