Pátek, 25 září, 2020
- Komerční sdělení -

Moderní péče o nehty a modeláž

Post date:

Author:

Category:

Kosmetický kufřík každé dámy, která se zajímá modeláží nehtů, by měl být plný kvalitních, ale samozřejmě také čistých nástrojů. To, co investujeme do pořízení nástrojů, bychom samozřejmě také měli investovat do jejich údržby a péče o ně. Pojďme se společně podívat blíže na to, co všechno se dá s nástroji dělat, a jakými způsoby je možné je ošetřovat. Je dobré vědět, že manikúra není jen o sadách na akrylové nehty, nehtové modeláži a podobně. Je to také o tom, že vše musí zářit čistotou, aby klientela přišla i příště znovu.

Dekontaminace a desinfekce nástrojů

Každého nás jistě zajímá, jak moc a jak často se manikúrní nástroje čistí a co všechno se dá vymyslet pro to, aby technika čištění nástrojů byla dokonale přínosná a hlavně cílená a účelná. Nebojte se proto ničeho, i vaše nástroje budou dokonale čisté a pěkně lesklé, pokud budete dodržovat světově uznávané čisticí techniky, jako je třeba dekontaminace a desinfekce. Dekontaminace nástrojů, které se nachází ve vašem kosmetickém kufříku. Při dekontaminaci se biologické nečistoty odstraní pomocí tamponu nebo kartáčku pod tekoucí vodou. Poté se použije chemické dezinfekce a pokračujeme dále v čištění. Jakmile tahle fáze nebude podceněna, tak poté i zdobení na nehty bude dokonale padnoucí a bez sebemenších hrudek.

Sterilizace nesmí chybět!

Jakmile člověk využije i další možnosti čištění, tak určitě nevynechá ani sterilizaci. Sterilizace je metoda, při které se usmrcují nebo odstraňují všechny mikroorganismy, které jsou samozřejmě nežádoucí. Bruska na nehty, pilník, razítka na nehty, šablony na nehty, ale třeba i uv lampa, vše si dokonale připravte a vyčistěte pro příval nové klientely. Ať už se jedná o sterilizaci, dekontaminaci, anebo i o dezinfekci, všechny tyto tři fáze patří ke kosmetickému kufriku stejně tak, jako patří francouzská manikúra k nehtu.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...

Jak vyřešit finanční tíseň?

Přestali se k vám příbuzní znát ve chvíli, kdy vešlo ve známost, že jste finančně na dně a že potřebujete nějakou půjčku? Nechávají...