Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Tričko jako originální dárek pro vášnivé rybáře

Post date:

Author:

Category:

Máte doma velkého nebo malého vášnivého rybáře? V tom případě pro vás máme tip na úžasný dárek – originální rybářské tričko. Od teď může mít Váš rybář kapra, pstruha, štiku nebo sumce nejen na prutu, ale i na tričku!

Mac HD:Users:jiridaniel:Desktop:Trička pro rybáře.png

Na tričko vytiskneme jméno nebo rok narození

Mac HD:MY:graficke prace:Hobbytriko.cz:PPC Bronislav Markowitz:PR ČLánky vzor:Rybáři:Rybářské tričko se jménem.png

Oblíbená jsou trička pro rybáře se jménem nebo rokem narození. Jmenuje se Váš rybář Honza nebo Petr? Nebo má přezdívku Háček, Splávek nebo snad Myšáček? Není problém. Jakékoliv jméno nebo přezdívku mu vytiskneme na tričko. Jméno stačí jednoduše napsat do poznámky k objednávce a do 3-5ti dní máte tričko doma. Rybářská trička jsou oblíbeným dárkem k narozeninám. I na takové příležitosti jsme mysleli. Trička pro rybářské legendy s rokem narození vašeho oslavence určitě nezkazí žádnou narozeninovou oslavu.

Co třeba vtipné rybářské tričko?

Pro rybáře, kteří mají smysl pro humor a těch je zcela jistě většina, máme v nabídce široký výběr vtipných rybářských triček.  Máme trička s vtipným nápisem pro rybáře, kteří to mají na háku, pro největší vydry v revíru nebo pro pytláky roku. Nabízíme jedinečný a originální sortiment, který jinde nekoupíte.

Mac HD:Users:jiridaniel:Desktop:Vtipné rybářské tričko.png

Dětská rybářská trička

Mysleli jsme i na malé rybáře, pro které máme v nabídce rybářská trička od 3 do 14 let. Oblíbené je zejména dětské rybářské tričko s potiskem kapra, který je téměř jako živý nebo tričko s potiskem sumce, na které vám vytiskneme jméno vašeho chlapečka nebo holčičky. A pro ty zcela nejmenší budoucí rybáře máme v nabídce roztomilá kojenecká body trička.

Prvotřídní kvalita

Trička pro rybáře jsou vyrobena ze 100% bavlny předního evropského výrobce textilu. Trička jsou potištěna nejmodernější technologií na trhu. Potisk se neloupe, nepraská a je příjemný na dotek. Zakládáme si na kvalitě materiálů a potisku a to je i jeden z důvodů, proč se k nám zákazníci rádi vrací.

Kde trička zakoupit?

Nejširší výběr rybářských triček zakoupíte na specializovaném eshopu www.HobbyTriko.cz. Jedná se o férový a prověřený e-shop s kladnými recenzemi zákazníků. E-shop garantuje kvalitní materiál i potisk, rychlé dodání do 3-5ti pracovních dní a bezproblémovou výměnu velikostí. Kupte Vašemu rybáři tričko, se kterým udělá na rybách velkou parádu!

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!