Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Trendy pro letošní rok? Kreativní a bezpečná zařízení od Lenova

Post date:

Author:

Category:

Výběr notebooku nebo počítače se už neřídí pouze vzhledem nebo cenou. Po svém boku chceme mít výkonné parťáky, kteří nám přináší něco navíc. Právě na to vsadilo Lenovo při tvorbě další generace zařízení řady Yoga. Stejně jako předcházející modely jsou novinky stylové a flexibilní. Letos jsou ale v kurzu chytrá řešení a nová zařízení Yoga mají v tomto ohledu rozhodně co nabídnout.

C:\Users\raisovaa\Desktop\Lenovo obrázky\CES 2019\Yoga S940.png

Mít soukromí při práci s počítačem je někdy složité. Teď už to ale tak být nemusí. Výjimečně tenký notebook Yoga S940 s Windows 10 vám za pomoci chytrých funkcí poskytne bezpečnost a soukromí při práci aniž byste musela obětovat své vlastní pohodlí. V momentě, kdy odvrátíte hlavu od obrazovky, zareagují senzory s umělou inteligencí a uzamknou displej před zvídavými pohledy. Nemusíte tak zamykat počítač pokaždé, když si potřebujete na chvilku odběhnout a vaše data budou v bezpečí.

Yoga S940 vás navíc dokáže upozornit, pokud vám někdo kouká přes rameno. Navíc je jasným důkazem toho, že chytrá řešení mohou vypadat také stylově. Tento nový notebook je prvním zařízením na světě s konturovým sklem, které opticky zmenšuje rámečky pro efektivní design.

Chcete jen tak tvořit sama pro sebe a potřebujete flexibilního parťáka? Nový all-in-one počítač Yoga A940 vám to umožní. Díky šikovnému kloubu můžete jeho 27palcový 4K IPS dotykový displej s mimořádně živými barvami a kvalitním obrazem naklonit do pohodlného 25stupňového režimu. Budete tak mít dokonalý sklon a stabilitu pro kreslení, skicování nebo upravování vašeho obsahu za pomoci digitálního pera.

C:\Users\raisovaa\Desktop\Lenovo obrázky\CES 2019\yoga A940.png

Funkce Lenovo Precision Dial, která je ideální pro konstruktéry, fotografy či kameramany a pomáhá s přesnějším výběrem a úpravami obsahu. Panel této funkce může být umístěn libovolně na obrazovce a je optimalizován pro Adobe® Illustrator®, Photoshop®, Lightroom® a Microsoft Word, Excel® a PowerPoint®.

Trojici novinek uzavírá konvertibilní notebook 2v1 Lenovo Yoga C730, který ocení především milovnice dobré hudby a filmů. Se svými reproduktory JBL® a technologii Dolby Atmos, které nabídnou kvalitní zvuk kdekoliv a kdykoliv, a perfektním obrazem na 15palcovém 4K AMOLED displeji vás Yoga C730 jednoduše vtáhne do děje. Vydává také méně škodlivého modrého světla, což je příjemnější pro oči.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!