Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Lenovo YOGA Book – tablet jako vystřižený z budoucnosti

Post date:

Author:

Category:

Všude kolem vás se to jen hemží chytrými telefony a tablety. Vy však nedáte dopustit na svůj klasický poznámkový blok. Psaní i kreslení tužkou na papír je přece tak rychlé a jednoduché, že se tomu žádné elektronické zařízení nevyrovná. Opak je ale pravdou. Svůj blok už můžete s klidem zahodit. Na scénu přichází Lenovo YOGA Book.

  1. Poznámky na papíru i displeji současně

Ručně psané poznámky mají své nezaměnitelné kouzlo. Jejich sdílení, dohledávání nebo dokonce znovuzískání v případě ztráty jsou však značně problematické. Řešením tohoto problému je YOGA Book. Stačí položit blok na grafický tablet a uživatelé mohou své ručně psané poznámky převést do elektronické podoby jako mávnutím kouzelného proutku.

 

  1. Efektivní práce na cestách

Kompaktní 10palcové rozměry a váha pouhých 690 gramů činí z tabletu YOGA Book vynikajícího společníka do práce i na cesty. Kapacitní baterie dodá tabletu s Windows až 13 hodin výdrže, ve verzi s Android až 15 hodin, takže se nemusíte bát, že by váš tablet přestal pracovat uprostřed důležité pracovní schůzky.

Pro ještě větší efektivitu můžete na model s Windows 10 naistalovat také balíček programů Microsoft Office. Nepřekonatelnou výhodu u těchto programů totiž představuje podpora klávesnice i pera, digitalizace rukou psaného textu, jednoduché sdílení a bezpečné ukládání pomocí OneDrive.

  1. Už nikdy nebudete bloudit

Aplikace Mapy pro Windows 10 je jako stvořená pro práci s perem Real Pen. Prostě načrtnete perem trasu a aplikace ji automaticky naplánuje včetně dopravní situace po cestě. Dokáže ale také například změřit délku vašeho plotu. V aplikaci ho stačí jen obkreslit a o zbytek se Mapy postarají samy.

  1. Umělecká díla v tabletu

Múza vás může políbit kdekoliv, tak proč nedat nápadům patřičný prostor. Umělecká díla můžete tvořit oběma rukama – jednu pro výběr a změnu nástrojů na dotykové obrazovce a druhou pro kreslení na grafickém tabletu. YOGA Book si navíc snadno poradí s programy pro úpravu fotografií nebo grafickou práci.

  1. Bleskově rychlý operační systém

Intuitivní, zabezpečený a především rychlý operační systém Windows 10 Pro umožňuje naplno využívat kombinaci myši, klávesnice, pera i dotykové obrazovky. Podporuje i profesionální práci včetně řešení jako je šifrovací nástroj BitLocker, doménové připojení nebo vzdálenou správu. Uživatelé si mohou vybrat také model s operačním systémem Android a optimalizovaným uživatelským prostředím, které umožňuje otevřít až 3 okna vedle sebe a mít tak více věcí pod kontrolou.

  1. Čtyři režimy použití pro práci i zábavu

Charakteristický pant displeje inspirovaný řemínkem luxusních hodinek dodává tabletu YOGA Book nádech exkluzivity. Systém 9bodového uchycení pantů k šasi zařízení navíc umožňuje přecházet mezi čtyřmi režimy použití ještě plynuleji.

  1. Zbrusu nový internetový prohlížeč

Kromě působivého výkonu nabízí prohlížeč Microsoft Edge také lepší techniky zabezpečení nebo možnost zapsat poznámky přímo do webových stránek. Zapisovat si myšlenky a připomínky mohou uživatelé mnohem snadněji také díky funkci Windows Ink, která kdykoliv bleskově pořídí snímek obrazovky a umožňuje psát nebo kreslit poznámky buď na obrázky, nebo do digitálního skicáku.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

eKompetence.cz

StyleMag.cz

In-In.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!
Redakce
info@press-media.cz