Úterý, 6 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Jak oživit sexuální vztah – zkuste masáže

Post date:

Author:

Category:

V každém partnerském vztahu je důležité posouvat se dál. To platí také o sexu. Rozhodně se nebojte zkoušet nové věci, pokud vám nebudou proti srsti. Sex na nových a neobvyklých místech, nová poloha, erotické hry, erotické hračky nebo masáže. Momentálně nemáme na mysli však masáže zad, i když ty jsou rovněž příjemné a žádané. Dnes však bude řeč na více pikantním téma.

Investujte peníze

Erotický život lze oživit i nákupem různých sexuálních pomůcek a svůdného oblečení. Za návštěvu obchodu s erotickými pomůckami se nemusíte rozhodně stydět a navíc mnoho věcí lze dnes již koupit online. Nebojte se této investice, určitě se vám to vyplatí. Zkuste svého partnera překvapit prostřednictvím erotické masáže. Těch existuje nespočet. Stačí si jen něco málo o tom nastudovat, případně shlédnout i nějaká videa.

Masáží se nebojte

Zkusit můžete například masáž prostaty. Zdá se vám to divné? Pokud si netroufáte, kupte svému miláčkovi balíček masáží od profesionálky. Než tento nápad zavrhnete, zamyslete se nad tím, jak mocné jsou její účinky. Všeobecně se ví, že všechno, co je v lidském organismu používáno pravidelným a správným způsobem je zdraví prospěšné, pro mužskou prostatickou žlázu to platí také. Je prevencí k udržení zdraví, předchází impotenci, upravuje hormonální stav v těle, obohacuje prožitky v oblasti sexuality (a o to vám přeci jde), přináší nové a intenzívní pocity vzrušení. Ovšem pokud vám tento typ masáže nevyhovuje, pak to opravdu nechte na profesionálech a zvolte jiný typ masáže.

Nuru masáže

Čím váš drahý nepohrdne je nuru masáž. K tomuto vám stačí pouze v e-shopu koupit nuru gel. Jde o speciální gel vyrobený z mořských řas, který je neuvěřitelně klouzavý a balzám pro pokožku těla. Masážní přístroj bude vaše vlastní tělo, kterým budete klouzat po tom jeho. Hlazení, doteky, tisknutí, objímání, mazlení, dráždění se. Ale pozor-stupňujte napětí. Nejde o to, že za 5 minut skončíte sexem. Nuru masáže se soustředí na celé tělo, nikoliv pouze jednu část. Je to dotek erotiky, vzrušení, hluboké relaxace, kdy dojde k vyvrcholení za pomocí masírování genitálu. Na takovou masáž určitě váš drahý jen tak nezapomene.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

In-In.cz

GoldBach.cz

Brilante.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!
Redakce
info@press-media.cz