Neděle, 28 května, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Na narozeninovou oslavu jedinečně se španělským vínem Old Porter

Post date:

Author:

Category:

Hledáte vhodný dárek k narozeninám a rádi byste darovali láhev kvalitního alkoholového nápoje? Oslavenci uděláte zaručenou radost španělským vínem Old Porter. Koupit jej můžete zde www.oldporter.cz.

Z historie vína Old Porter

Víno Old Porter pochází ze španělské oblasti Montilla – Moriles. Právě tato vinařská oblast je proslulá sladkými víny, která se vyrábí z odrůdy Pedro Ximénez. V této vinařské oblasti se nachází také jeden z nejlepších sklepů Bodegas Pérez Barquero. Vinařství bylo založeno již v roce 1905 a díky své excelentní péči o vinné hrozny může nabídnout pouze ty nejkvalitnější vína. Ze zmíněné odrůdy Pedro Ximénez pochází jedinečná sladká i suchá vína. Svůj původ zde nachází také sladká vína označená jako Old Porter.

Jaké víno Old Porter ochutnat?

Sladká vína Old Porter je možné nabídnout jako digestiv i aperitiv. Pokud se ve vínech příliš nevyznáte, pak pro stručné objasnění. Aperitiv se obvykle podává patnáct až dvacet minut před začátkem jídla. Říká se, že aperitiv zpříjemňuje čekání na pokrm. Jedno je však jisté, vyvolává a probouzí větší chuť ke konzumaci pokrmů. Naopak digestiv se podává po jídle a jeho úkolem je podpořit trávení a utišit žaludek. Zároveň doplňuje sníženou hladinu trávicích enzymů. Zkráceně tedy aperitivem můžete hostinu zahájit, digestivem naopak hostinu ukončit. V nabídkovém katalogu společnosti BMC Brno najdete, jak Old Porter pink, tak červené i bíle víno Old Porter. Všechny obsahují třináct procent alkoholu a jsou skutečnou delikatesou mezi alkoholovými nápoji. Již při prvním ochutnání si je zamilujete pro jejich zářivou a jasnou barvu i jedinečnou nasládlou chuť.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!