Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Proč volit bílou koženou kabelku?

Post date:

Author:

Category:

Víme, že každá žena ve svém šatníku vlastní několik kožených kabelek. Je to proto, že je to věc, kterou nejen dennodenně potřebujeme, ale na základě kabelky ukazujeme, jak se oblékáme, jaký styl volíme a jak kombinujeme. Obecně se říká, že každá žena by měla vlastnit kromě černé i bílou koženou kabelku. Proč je tomu tak? Proč se bílá kožená kabelka ozančuje jako jeden ze základních kousků?

Snadno se kombinuje

Jeden z nejčastějších důvodů, pro který si ženy kupují právě koženou kabelku v bílé barvě je ten, že je snadno kombinovatelná. To znamená, že při ní si nemusíme lámat hlavu nad tím, co k ní dát. Je prakticky vodná jako na každou příležitost, tak i ke každému kousku. Je jedno, zda k ní zvolíte červené kalhoty, bílé kalhoty nebo růžové kalhoty. Je to opravdu jedno. Nebude nikde působit nudně a nějak navíc. Vyzkoušejte, vyplatí se.

Vyzní

Další důvod, pro který se právě bílá kožená kabelka kupuje, je ten, že krásné vyzní při každém outfitu. Vždy bude jako takovým klenotem, nebo váš outfit dokonale podtrhne. Samozřejmě, pokud ji budete volit do outfitu, kde převládá bílá barva, tak tam nebude výrazná. Ale právě na bílé kožené kabelce je zajímavé to, že krásné vyzní i při světlých outfitech a to nedokáže každá barva. Určitě nemusíme psát, jak umí výrazně působit při tmavých barvách. A co je na ní super, tak nikdy nebude působit jako něco navíc. Naopak, bude na každém outfitu každé barvy působit dokonale.

Bude stále trendy

Bílá kožená kabelka nikdy nevyjde z módy. Toho se opravdu nemusíte bát. Proto je dobře investovat do bílé kožené kabelky. Investice se opravdu vyplatí, protože to bude na ní znát. Vy ji klidně můžete nosit dlouhé roky bez nějakého pocitu, že máte na sobě starou kabelku. To se vám při této barvě nemůže stát. Investici bude však znát, protože po pár nošení nebude otřelá a opotřebovaná, ale kvalitní kožená kabelka vám dlouho vydrží krásná a neopotřebovaná. Takže v tomto případě se investice nebojte, naopak investujte do bílé a hlavně do kožené kabelky. Vyplatí se.

Sice jsme zmínili plusy, které by vás měli o koupi bílé kožené kabelky přesvědčit, no tak jako všechno i koupě takové barvy mě své mínusy. Je to hlavně údržba této kabelky. Při tmavých barvách to není tak náročné, ale o bílou koženou kabelku je třeba pečovat více, aby vyzeala stále krásné. Není to však nic složité. Jelikož řada na sobě zanechává barvy ostatního oblečení, tak je třeba ji často ošetřovat a promašťovat krémem určeným na kůži. Takto zaručíte, že bílá zůstane bílou a nepohltí žádné jiné barvy. Pokud se rozhodnete investovat do bílé kožené kabelky, tak nebudete určitě zklamané. Vyplatí se to.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!