Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Oslava žen v pekařství PAUL

Post date:

Author:

Category:

Máte-li svátek Mezinárodní den žen spojený s bývalým režimem, tak to je velká škoda, protože jeho vznik s komunismem vůbec nesouvisí. Historie MDŽ se váže již k roku 1907, kdy ženy začali prosazovat rovnost mužů a žen. 

Pro tuto příležitost si pekařství PAUL připravilo řadu skvělých zákusků, jež spojuje růžová barva, která symbolizuje ženskost. Speciálními zákusky potěšíte nejen v tento den každou ženu, která je pro Vás důležitá, zvláště v aktuálním náročném období. Sladké poděkování si zaslouží také všechny lékařky a zdravotní sestřičky, které se starají o naše zdraví. Můžete vybírat mezi jahodovým či malinovým dortíkem, nebo překvapit ženu, které si vážíte velkým malinovým srdcem. Pro milovnice krému mají skvělý Eclaire s krémem z mascarpone, pravé šlehačky s růžovým fondánem a vše je posypáno křupavými kousky mrazem sušených jahod. 

Pokud rádi soutěžíte, příležitost máte od 4. Do 8. Března na Instagramu. Vyfoťte sebe nebo nějakou ženu s naším speciální dortíkem. Sdílejte fotku nebo video, přidejte hashtagy #girlpower a #paul_czech_republic, staňte se followerem pekařství PAUL a pokud získáte nejvíce bodů, můžete vyhrát poukázku na francouzské dobroty. Vzhledem k aktuálním opatřením jsou některé pobočky pekařství uzavřeny – aktuální informace najdete na paul-cz.com. V provozu je stále e-shop na adrese shop.paul-cz.com. 

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!