Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Poznejte sílu probiotického intimního krému ellen

Post date:

Author:

Category:

Chystáte se na dovolenou nebo jste se z ní vrátili a kromě zážitků jste si přivezli i poševní mykózu či jinou infekci? Svědění a pocit suchosti nejsou vůbec příjemné, zejména za horkých letních nocí. Pomohou vám probiotický intimní krém a probiotické tampóny ellen.

Pocity podráždění, sucha či svědění  zejména v oblasti zevních rodidel,  bolest při pohlavním styku nebo opakované kvasinkové záněty nás umí pěkně potrápit, bez ohledu na věk. Pomocí krému ellen napomůžete obnově žádoucí rovnováhy mikroflóry v poševní oblasti. Tento jedinečný krém obsahuje směs lactobacilů, mléčných bakterií Lacto Naturel. Tyto bakterie jsou přirozenou součástí zdravé mikroflóry v pochvě a potlačují nezdravé mikroorganismy v okolí poševního vchodu.

Pomoc i prevence najednou

Probiotický krém ellen s obsahem patentované směsi kmenů bakterií mléčného kvašení pomáhá proti nepříjemným pocitům i množení mikroorganismů. Po aplikaci krému dochází k obnovení ochranné kyselé hydrolipidní bariéry. Krém si aplikujte jednou až dvakrát denně, stačí vám k tomu množství o velikosti hrášku. Při dlouhodobém používání nevznikají žádné vedlejší účinky.

Pro všechny menstruující ženy bez ohledu na věk jsou vhodné také probiotické tampóny ellen, které rovněž obsahují Lacto Naturel. Probiotické tampóny v období menstruace pomáhají navrátit rovnováhu vaginální mikroflóře a nahradí tampóny, které si běžně kupujete. Probiotické tampóny je možné používat také dlouhodobě, dle svých potřeb. Jsou vhodné i pro mladé dívky, které mají první menstruaci. Výhodou je dostupnost ve třech různých velikostech. Probiotické tampony i krém ellen se dají koupit v lékárnách i na internetu.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio.cz

Zpravycz.cz

Onlinepraha.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!
Redakce
info@press-media.cz