Sobota, Říjen 31, 2020
- Komerční sdělení -

Kosmetické ošetření i pro muže

Post date:

Author:

Category:

Ačkoliv si na svůj vzhled potrpí spíše ženy, najde se v poslední době i mnoho mužů, kteří by o sebe rádi pečovali. Nejde jen o to, aby člověk vypadal k světu, i když i to je samozřejmě velmi důležité.  Vzhled je totiž jednou z nejdůležitějších věcí, které hrají roli při vytváření prvního dojmu. Kosmetická ošetření pro muže však pomohou vedle zlepšení vzhledu pleti také zpomalit její stárnutí a dodají jí potřebnou sílu.

Není kosmetika jako kosmetika

Kosmetická ošetření pro muže se liší od těch pro ženy. Je to z toho důvodu, že pleť muže je odlišná od pleti ženy. Ačkoliv je prokázáno, že ženská kůže stárne rychleji, mužská pleť je většinou mastnější a více namáhaná z důvodu každodenního holení. Proto je pro muže vyvinuta speciální sada kosmetických přídavků, které jsou navrženy tak, aby byly co nejúčinnější. Kosmetické přípravky pro muže většinou obsahují pentapeptidy, jež stimulují tvorbu kolagenu a kyseliny hyaluronové. To zajišťuje potřebnou hydrataci pleti a pružnost a pevnost pokožky.

Způsoby ošetření pleti

Správné kosmetické ošetření pleti je velmi důležité, protože zaručí zdravou, relaxovanou a čistou pokožku. Zpomalí procesy stárnutí a dodá pleti sílu potřebnou pro odolávání každodenním negativním vlivům, jako je například holení, stres či znečištění. Na mnoha klinikách estetické medicíny, například i na klinice Altos v Praze, vám jistě na základě diagnostiky pleti rádi poradí, který druh kosmetického ošetření by pro vaši pleť byl nejvhodnější. Dá se vybírat z bohaté nabídky kosmetických ošetření, ať už se jedná o hydratační, zaměřené proti akné, na omlazování pleti, nebo ošetření specializované pro citlivou pleť.  Nejčastější možností, po které většina mužů sáhne, je komplexní kosmetické ošetření, které sestává z povrchového i hloubkového čištění pleti, peelingu, úpravy obočí, použití přípravku s kyselinou hyaluronovou a pleťové masky. V případě zájmu lze ještě přidat masáž obličeje a krku.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Vybíráš chytré hodinky? Nové Apple Watch 6 tě ohromí!

Designové módní doplňky nikdy nevyjdou z módy

Pokud si ráda prohlížíte časopisy o módě a módním stylu, pak jistě víte, že to co bylo v módě včera, už za pár dní...

Jak skladovat letní oblečení?

V posledních dnech se podzim plnou silou hlásí o slovo. Je tedy víc než jasné, že letní šaty, sukně a kraťasy už...

Jak (znovu) ulovit partnera rybáře?

Je váš partner rybář? Rybaření je jeho jedno velké hobby, vášeň či povolání? Miluje tu pohodu, kdy může na břehu rybníka či...