Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Nechtějí jít kila dolů? Možná se dopouštíte několika chyb

Post date:

Author:

Category:

Začali jste zdravěji jíst a více se hýbat, a přesto nechtějí jít nechtěné kilogramy dolů? Určitě se ptáte, kde je problém? Co dělám špatně? Zeptali jsme se proto odborníků, kteří jsou toho názoru, že se možná dopouštíte několika chyb. Pokud se snažíte a přes veškerou snahu nejdou kila dolů, zeptejte se sami sebe, jestli náhodou některou z chyb neděláte opakovaně. V nich je zakopán pes. 

Máte hlad

Hladověním ještě nikdo nikdy zdravě nezhubl, naopak si jen pochroumal své zdraví. Pokud patříte k lidem, kteří drží dietu a při dietě trpí hlady, nemůžete se divit tomu, že nehubnete, možná naopak přibíráte. Důvodem je to, že tělo si při hladovění ukládá zásoby do míst, která jsou zpravidla nejvíce problematická a která se nejhůře hubnou. Raději přejděte na zdravější režim, kdy budete jíst v pravidelných intervalech menší porce. Zkuste jíst třeba každé dvě, tři hodiny. Tělo si zvykne na přísun jídla, nebude si zásoby ukládat, tudíž začnete hubnout. 

Nesnídáte

Snídaně je základ nejen každého dne, ale hlavně je to základ úspěšného a rychlého hubnutí. Pokud se rozhodnete snídat až tři hodiny po probuzení, nebudete už snídat, ale naopak svačit. Snídaně je jídlo, které tělo dostane do půl hodiny po probuzení, shodují se odborníci na zdravou výživu a zdravý životní styl. 

Nezbavili jste se svých zlozvyků

Do skupiny zlozvyků patří mnoho věcí. K nejčastějším zlozvykům patří kouření, závislost na alkoholu, přejídání se. To vše jsou věci, které brání v rychlém hubnutí. Vyjměte ze svého života cigarety a alkohol, zbytečně se nepřejídejte a uvidíte, jak rychle budou kilogramy mizet a centimetry se vzdalovat. 

Chcete výsledky za krátký čas

Hubnutí není něco, co se stane přes noc. Hubnutí lze nazvat během na dlouhou trať. Pokud se rozhodnete zhubnout, musíte být obrněni trpělivostí a vytrvalostí. 

Mohly by se vám hodit i další tipy na to, jakým způsobem si sestavit zdravý jídelníček, který vám pomůže shodit přebytečná kila.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!