Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

LISCA FASHION: romantické potisky a módní barvy

Post date:

Author:

Category:

Romantické potisky, módní barvy, bohatá výšivka a průsvitné prvky jsou hlavními znaky řady prádla Lisca Fashion pro sezónu podzim-zima 2017. V kolekcích si povšimnete výrazné kombinace vyzývavých a klasicky ženských rysů, kterými se nové módní modely vyznačují. Spojuje je krása dokonalosti a funkčnost a modely s čistými liniemi a nesmrtelným minimalismem zase něžná romantika.

Lisca Fashion pohladí duši i tělo

Kolekce obsahuje spodní prádlo pro různé velikosti, vyniká zejména podprsenka s pěnovými košíčky až do velikosti H s obvodem pod prsy číslo 65. S novou podzimní sezónou 2017 přichází také pár novinek, jako je podprsenka s pěnovými košíčky SOFT až do košíčků velikosti E, nový střih najdete také u brazilských panty kalhotek, push-up podprsenka s novým tvarem košíčků vám zase vykouzlí přirozenější vzhled dekoltu a podprsenka s pěnovými košíčky bez kostic – Wireless soft bra je určena všem ženám, které by se rády oprostily od stísněnosti a užívaly si každodenní pohodlí.

Měkká elastická látka z kolekce nočního programu Lisca Fashion měkce zahalí vaše tělo a ukolébá vás do sladkého spánku. Příjemná a teplá podzimní kolekce je výborným doplňkem k prádlu – dáma si může zvolit své oblíbené pyžamo nebo noční košili ve sladěných odstínech.

www.lisca.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!
Redakce
info@press-media.cz