Čtvrtek, 24 září, 2020
- Komerční sdělení -

Probiotické tampóny vás zbaví starostí

Post date:

Author:

Category:

Také patříte mezi dvě třetiny českých žen, které trápí vaginální záněty? Tyto nepříjemné intimní problémy jsou provázeny svěděním, pálením či výtokem nebo bolestmi při pohlavním styku. Vhodným řešením, jak obnovit rovnováhu poševní mikroflory je používat probiotické tampóny.

Nepodceňujte lactobacily a jejich význam

Pochvu chrání před agresivními mikroorganismy právě lactobacily. Jedná se o zdravé bakterie mléčného kvašení. Vlivem užívání antibiotik, nevhodné intimní hygieně nebo stresu a nadměrnému stresu se počet lactobacilů snižuje. Probiotické tampóny ellen obsahují vyvážené množství těchto lactobacilů, které se v pochvě vlivem tepla uvolňují a dodávají potřebné množství lactobacilů.

V období menstruace je vaginální mikroflóra velmi nestabilní a zvyšuje se její pH. V době menstruace je lepší používat tampóny místo vložek. Tampóny krev okamžitě vsakují a ta nezůstává jako živná půda pro bakterie v pochvě.

Jednoduchým prostředkem je také aplikace probiotického intimního krému ellen. Ellen probiotický krém obsahuje kmen bakterií mléčného kvašení Lacto Naturel. Krém se aplikuje do oblasti zevních genitálií. Poté, co je krém aplikován, dochází k posílení přirozené mikroflory. Pokožka a sliznice je hydratována, díky tomu se budete cítit svěží po celý den. Tento krém neobsahuje žádné konzervanty ani parabeny, nemá žádné vedlejší účinky. Používat jej můžete i v kombinaci s tampóny. Krém stačí aplikovat jednou až dvakrát denně. Krém lze používat také jako preventivní opatření, například před pohlavním stykem, návštěvou bazénu nebo za horkých letních dní.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Onlinepraha.cz

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!
Redakce
info@press-media.cz

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...

Jak vyřešit finanční tíseň?

Přestali se k vám příbuzní znát ve chvíli, kdy vešlo ve známost, že jste finančně na dně a že potřebujete nějakou půjčku? Nechávají...