Úterý, 21 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Bicí hodiny, které jsou neskonale okouzlující

Post date:

Author:

Category:

Milujete styl, který vévodil obývacím pokojům našich babiček? Vyžíváte se v retru, které se po letech opět hlásí ke slovu? V tom případě svůj dům jistě musíte vyzdobit takovým skvostem, jakým jsou bicí hodiny, které vám každou hodinu o sobě dají vědět uhrančivou melodií, kterou máte ve svém srdci z dob, kdy jste byli malí. Již se vám nestane, že propásnete důležitou schůzku, nedělní oběd či oblíbený seriál v televizi. Kvalitní strojek, který pochází z rukou mistrů svého řemesla a to od japonských hodinářů značky Rhythm, si zamiluje doslova každý.

Nalaďte si melodii, kterou milujete

Námi nabízené bicí hodiny kromě jiného nabízí rovněž i možnost, vybrat si buď z nabídky melodií, které jsou ve stroji nahrané a některé čítají až šest druhů a to včetně hitů Vánoc, anebo se nechat unášet pouze na vlně standardního a přitom tolik oblíbeného bití. Záleží tedy pouze na vás, na jaký zvuk budete mít náladu a momentální rozpoložení. Nastavení hlasitosti či možnost vypnutí zvuku úplně, je samozřejmostí.

Ozdobte svůj krb či komodu po babičce

Stolní hodiny, které máme ve své nabídce, se hodí de facto kamkoliv ve vašem interiéru. Zdobit mohou například váš krb, komodu po babičce či stěnu ve vašem obývacím pokoji. Nutno podotknout, že styl retra se opět po letech vrací do módy, tudíž neurazí rozhodně žádný styl, kterému vévodí vaše domácnost. Některé z nich mají dokonce i rotační kyvadlo, které dobovou atmosféru navodí ještě o poznání více. Zpravidla je jejich design dřevěný, což k těmto klasickým modelům jednoznačně patří, tudíž vězte, že rozhodně nikoho neurazí. Kromě jiného vám tyto skvosty nabízí i možnost nočního režimu, což znamená, že od jedenácté hodiny večerní do šesté hodiny ranní, nebudou v žádném případě nikoho budit ze spánku. Pokud tedy ještě stále přemýšlíte, čím vyplníte místo na vašem krbu, myslíme si, že máte vítěze.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!