Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Let balonem vzhůru do oblak

Post date:

Author:

Category:

Let balonem

Nevíte, čím obdarovat někoho z rodiny či známého? Výborným a oblíbeným dárkem se v posledním letech staly dárky zážitkové. Jsou to dárky, které obdarované určitě překvapí a odnesou si z nich něco navíc. Zajímavým dárkem pro všechny věkové kategorie je let balonem. Zvládne ho bez problémů a bezpečně jak malé dítě s doprovodem, tak i senior. Nejsou potřeba žádné zvláštní zdravotní předpoklady a účastník si odnese jedinečný zážitek.

Let balonem
Let balonem

Klasika, která nezevšední

Ať už jste firma nebo jednotlivec, z nabídky vzduchoplavců si jistě vyberete. I klasický hodinový let balonem je úžasným zážitkem, na který budete dlouho vzpomínat. Na výběr je spousta zajímavých startovních lokací s přírodními památkami i s těmi kulturními. Pohled na Karlštejn z ptačí perspektivy je zkrátka úžasný

Pro nevšední firemní akce let balonem

Máte zájem o team building, ale chcete ho pojmout trochu netradičně? Není nic jednoduššího, let balonem je přesně to pravé, co určitě většina z vašich zaměstnanců nezažila. Společný výlet a krásný let v jednom koši jistě stmelí celý kolektiv. A nebo hledáte netradiční možnost propagace firmy a setkání s obchodními partnery? Využijte jedinečnou možnost startovat s balonem třeba přímo ze sídla vaši firmy nebo z místa, které si sami vyberete.

I pro vyznavače adrenalinu

Máte v krvi rádi příval adrenalinu? I ten vám může let balonem nabídnout. Že se to na první pohled při představě poklidného kolébání se na proudech vzduchu nezdá? Stačí to celé spojit se seskokem s padákem a situace se rázem mění! Je to spojení dvou kontrastů. Pohodový klidný let a úžasný seskok z výšky až 3000m. To vše opět na místě, které si sami určíte a je pro vás nějakým způsobem atraktivní.

Nebojte se nastoupit do koše a vznést se vstříc novým a netušeným zážitkům. Budete jistě příjemně překvapeni.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio.cz

Zprávycz.cz

Onlinepraha.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!
Redakce
info@press-media.cz