Sobota, 26 září, 2020
- Komerční sdělení -

FM Parfémy jsou vyráběny z vonných silic a tajuplných esencí

Post date:

Author:

Category:

FM Parfémy jsou zhotovovány jedinečným spojením vůně feromonů s omamnými, tajuplnými, exotickými nebo romantickými esencemi. Tyto esence jsou získávány z přírodních zdrojů, avšak názvy jsou běžnému smrtelníkovi neznámé. Abyste si dokázali představit, co jaká silice symbolizuje a jak se extrahuje, připravili jsme pro vás slovníček průvodce voňavými esencemi, jež jsou obsaženy v parfémech FM Group.

Exotika i romantika spojuje vůně parfémů FM Group

Vonné látky jsou podstatnou složkou všech parfémů světa. Ne každý parfém je však příjemný. Charakteristické odéry různých silic ve znamenitě zhotovených kombinacích vytvořily z kosmetiky FM Group světově proslulou značku s jedinečnými vůněmi. Toužíte po vůni exotických květin? Sáhněte po vonných látkách ambry, anděliky, anýzu, abelmošusového keře či bergamotu. Eukalyptus, citronová šťáva a silice, fialka, gardénie, heřmánek či galbanum jsou zase podstatnými složkami přírodních, romantických i smyslných parfémů. Pronikavé vůně jalovce, hřebíčku, kadidla rovněž dodávají jistým vůním jejich charakteristické znaky. Dramatické vlastnosti jsou přisuzovány kasiové silici, koriandru živočišnému odéru připomínající dým. Jak je vidno, na různých pilířích se stavějí aromatické i něžné esence parfémů FM Group.

FM Parfémy jsou pro snadné vyhledávání a rozpoznávání rozděleny do kategorií květinových – hlavně pro dámy, orientálních – pro muže i ženy, dámské i pánské cypřišové, převážně pánských fougerové a citrusové. Nerozhodné typy lidí si můžou vybrat vůně také podle konkrétní situace, nebo osobnosti, za jakou se počítají. Elegantní styl, sportovní vůně, romantický či smyslný odér – to je jen výčet desítek typologií rozmanitých vůní, mezi kterými si mohou vybrat i náročnější lidé.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...

Jak vyřešit finanční tíseň?

Přestali se k vám příbuzní znát ve chvíli, kdy vešlo ve známost, že jste finančně na dně a že potřebujete nějakou půjčku? Nechávají...