Středa, 7 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

FM Parfémy jsou vyráběny z vonných silic a tajuplných esencí

Post date:

Author:

Category:

FM Parfémy jsou zhotovovány jedinečným spojením vůně feromonů s omamnými, tajuplnými, exotickými nebo romantickými esencemi. Tyto esence jsou získávány z přírodních zdrojů, avšak názvy jsou běžnému smrtelníkovi neznámé. Abyste si dokázali představit, co jaká silice symbolizuje a jak se extrahuje, připravili jsme pro vás slovníček průvodce voňavými esencemi, jež jsou obsaženy v parfémech FM Group.

Exotika i romantika spojuje vůně parfémů FM Group

Vonné látky jsou podstatnou složkou všech parfémů světa. Ne každý parfém je však příjemný. Charakteristické odéry různých silic ve znamenitě zhotovených kombinacích vytvořily z kosmetiky FM Group světově proslulou značku s jedinečnými vůněmi. Toužíte po vůni exotických květin? Sáhněte po vonných látkách ambry, anděliky, anýzu, abelmošusového keře či bergamotu. Eukalyptus, citronová šťáva a silice, fialka, gardénie, heřmánek či galbanum jsou zase podstatnými složkami přírodních, romantických i smyslných parfémů. Pronikavé vůně jalovce, hřebíčku, kadidla rovněž dodávají jistým vůním jejich charakteristické znaky. Dramatické vlastnosti jsou přisuzovány kasiové silici, koriandru živočišnému odéru připomínající dým. Jak je vidno, na různých pilířích se stavějí aromatické i něžné esence parfémů FM Group.

FM Parfémy jsou pro snadné vyhledávání a rozpoznávání rozděleny do kategorií květinových – hlavně pro dámy, orientálních – pro muže i ženy, dámské i pánské cypřišové, převážně pánských fougerové a citrusové. Nerozhodné typy lidí si můžou vybrat vůně také podle konkrétní situace, nebo osobnosti, za jakou se počítají. Elegantní styl, sportovní vůně, romantický či smyslný odér – to je jen výčet desítek typologií rozmanitých vůní, mezi kterými si mohou vybrat i náročnější lidé.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!