Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Hodinky jsou stylová záležitost. Vyberte si i vy svůj luxusní šperk!

Post date:

Author:

Category:

Milujete hodinky? Možná je to zbytečná otázka, protože právě hodinky jsou luxusním doplňkem, který dokáže pozvednout libovolný outfit. Hodinky tak jsou oblíbeným společníkem mužů i žen, kteří si zakládají na tom, aby se vždy dobře oblékli. Dámy mají ve špercích výběr rozhodně velkorysejší, kdežto pro pány jsou hodinky v podstatě tím jediným pravým šperkem. Pokud by tedy měl muž nosit nějakou ozdobu, tak to jsou právě hodinky.

Aby vám to slušelo

V sortimentu pánských hodinek je naštěstí velmi velký výběr. Záleží skutečně jenom na vás, jakému stylu dáváte přednost. Zda je to spíše jednoduchost s analogovým ciferníkem a případně datumovka, nebo máte raději další komplikace a funkce, jako je třeba chronograf či tachymetr. Samotné hodinky můžete také v hodně doladit. A to pomocí: 

  • Řemínků z prémiových materiálů
  • Volbou trendy barev

 

Naprostá většina hodinek má řemínky buď ocelové skládající se z článků, případně řemínky kožené. Pokud se rozhodnete pro řemínek kožený, pozor na kůži genuine leather, která může působit jako záruka kvality, ale není tomu tak. Takto označované výrobky sice kůži obsahují, ale není to pravá lícová useň, kde je ta skutečná kvalita. Jedná se o spodnější vrstvy kůže, tedy o zbytky z výroby skutečně kvalitní kůže. Jsou méně trvanlivé a křehčí a na první dotyk méně kvalitní. 

Důležitá je také volba barvy, a to nejen řemínku, ale také samotného pouzdra hodinek. Velice populární jsou černé hodinky, které budou působit opravdu luxusně. Pokud je přitom barva pouzdra sladěná také s dalšími prvky hodinek, jako jsou například ručičky, získáte neskutečně elegantní model.

Obrovské množství luxusních módních značek

Pokud si myslíte, že za hodinky, které budou stát opravdu za to, musíte dát nemalou částku, tak to určitě není pravda. Na trhu jsou hodinky pánské od světoznámých módních značek, které jsou skvělé jako módní doplněk, a přitom se jedná o kvalitní kousky, jejichž cena vám však nevysaje peněženku. To je skvělá příležitost také k tomu, abyste měli takových hodinek v zásobě více. Můžete je tak výborně kombinovat s mnoha outfity.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!