Čtvrtek, 1 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Jaro si žádá odpovídající krmivo pro psy

Post date:

Author:

Category:

Zdá se, že jaro opravdu konečně dorazilo. Pamatujte tedy, že nejen vaše zahrada, ale i váš čtyřnohý kamarád potřebuje jarní péči – kvalitní krmivo pro psy, kosmetiku pro psy a další chovatelské potřeby pro psy.

Změna počasí totiž přináší změnu aktivity psa, proto byste měli vědět, jak s pejskem zacházet, aby si mohl jaro a léto ve vaší společnosti doopravdy užít. Především jde o změnu jídelníčku. Konečně nastává čas pro dlouhé procházky a skotačení psa na zahrádce či na dvorku. Krmivo pro psy (granule pro psy, konzervy pro psy, pamlsky pro psy a doplňky stravy pro psy) musí pejskům zajistit dostatek živin a pokrýt jejich vyšší energetický výdej. Velmi důležité jsou v tomto období již zmiňované doplňky stravy pro psy – vitamíny a minerály, Nejlépe takové, které jsou doplněné o glukosamin a chondroitin podporující zdraví kloubů.

Hygiena – nedílná součástí péče o psa

Šampony pro psy a kondicionéry pro psy se tak stávají běžnou součástí každé domácnosti, v níž pejsek žije. Stále oblíbenější jsou mycí oleje – zejména pro štěňata. Tyto mycí oleje obsahují cenné esenciální (aromatické) látky. Bez nadsázky tedy můžeme hovořit o aromaterapii pro psy. Mycí oleje pro štěňata dokážou zcela nahradit klasické šampony pro psy. Výhodou je, že éterické oleje navíc působí i proti parazitům. V kombinaci s antiparazitiky pro psy tak budou vaši pejsci odolnější proti útokům klíšťat, blech a dalších parazitů.

Jak na péči o psí chrup

Speciální přípravky pro psy, mezi které patří již zmíněné aromatické mycí oleje, je třeba doplnit o přípravky pro péči o zuby pro psy. Velmi oblíbenou – pejsky i chovateli – je mořská řasa Kelpa (Ascophyllum Nodosum). Kromě toho, že obsahuje spoustu vitamínů a minerálů, zamezuje vzniku zubního plaku a zápachu z tlamy psa. Nezapomeňte, že pro bezpečnost vašeho pejska je důležitá také reflexní výbava pro psy.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!