Středa, 7 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Chytrá žena ví, kde nechat umýt své auto

Post date:

Author:

Category:

Rozhodli jste se podnikat v oblasti automobilismu a rádi byste rozšířili portfolio Vašeho pneuservisu? Nabídněte klientům kvalitní mytí aut v automyčkách značky BKF CarWash.

Proč nechat mýt auto právě v bezkontaktní automyčce BKF CarWash?

Bezkontaktní automyčkyBKF CarWash byly navrženy tak, aby odpovídaly potřebám menších a středně velkých obcí. Nejčastěji se s nimi můžeme setkat jako s doplňky nejen zmíněných pneuservisů, ale také venkovských provozoven, čerpacích stanic a stanic technické kontroly. Bezkontaktní automyčky získávají na čím dál větší oblibě a jsou dnes považovány za součást moderních služeb. Po koupi mycího modulu získáte plně vybavenou ocelovou konstrukci se střechou dle projektu společnosti BKF CarWash. Automyčky jsou vybaveny pěti základními a jedním bonusovým mycím programem. Všechny mycí programy se postarají o důkladnou očistu automobilů od nánosů špíny a prachu. Použito přitom bude šetrných chemikálií i změkčené vody. Mycí programy jsou nastaveny tak, aby se postaraly o předmytí s turbo postřikem, základní mytí, oplach, navoskování a závěrečný oplach. Bonusový mycí program je možné použít pro postřik ráfků. Mycí program se aplikuje v případě, že zákazník chce odstranit nánosy a usazeniny z brzdových čelistí. Změkčená voda proudí pod nízkým tlakem.

Bonusové programy pro uživatele automyček BKF CarWash

Výhody z automyček BKF CarWash mohou těžit nejen jejich uživatelé, ale také jejich majitelé. V současné době se stává čím dál tím větším trendem bezhotovostní platba. Firma BKF CarWash jako jedna z mála svým klientům bezhotovostní platbu poskytuje. Pryč jsou tedy časy, kdy řidiči museli lovit po kapsách drobné, aby zaplatili za tyto služby. Další bonusy přináší BKF věrnostní program, prostřednictvím něhož lze dobít BKF karty snadno a rychle přes webový portál společnosti BKF CarWash zde bkfcarwash.cz. Tento věrnostní program je ideální především pro majitele služebních vozidel. Opomenout nelze ani vzdálenou správu automyčky a dohled přes internet.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!