Středa, 23 září, 2020
- Komerční sdělení -

BEDA Barefood – zdravé obouvání

Post date:

Author:

Category:

Možná ani netušíte, že i když se 99 procent dětí narodí se zdravýma nohama, málokteré se v pozdějším věku vyhne deformitám. Dokonce už celá třetina prvňáčků má různě poškozená chodidla. Důvodem je nesprávná obuv, kterou jim obouváte. Barefoot dětské botičky, ať už barefoot botičky jaro, barefoot botičky podzim, barefoot botičky letní nebo barefoot botičky zimní, dokážou těmto deformitám zabránit. Než tedy budete pořizovat boty svým miláčkům, vězte, že je zde barefoot obuv dětská, která má správný tvar, je vyrobena z kvalitního materiálu, vyplněná kvalitní stélkou, fixována opatkem, je ohebná a lehká.

Prostor pro prsty

Správné boty pro děti i dospělé by měly mít dostatečně prostornou a kulatou špičku. Je totiž důležité mít dostatek místa pro prsty. Důležité je také tvar vnitřní hrany obuvi. Čím je tato hrana rovnější, tím lépe, neboť palec zůstane v přirozené poloze. Zakulacená vnitřní hrana znamená, že palec je tlačen k ostatním prstům a vznikají deformity typu vbočený palec, vybočený malík a kladívkové prsty. Barefoot obuv dětská, stejně jako Barefoot obuv pro dospělé, kterou vyrábí BEDA Barefoot, je to nejlepší, co můžete pro nohy svých dětí i pro nohy vlastní udělat.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...

Jak vyřešit finanční tíseň?

Přestali se k vám příbuzní znát ve chvíli, kdy vešlo ve známost, že jste finančně na dně a že potřebujete nějakou půjčku? Nechávají...