Sobota, Říjen 31, 2020
- Komerční sdělení -

Co doplnit k šatům?

Post date:

Author:

Category:

K sukním, k dlouhým tričkům nebo svetrům nejčastěji vidíme legíny. Jde o naprosto dokonale vymyšlený kousek oblečení, který nesmí chybět v šatníku nikoho z nás. Ať už jde o letní legíny, které svým materiálem dokonale nahradí kraťasy nebo o zimní zateplené legíny, všechny typy najdou své uplatnění.

Mnohé varianty nabízí mnohé využití

Mnoho typu legín nabízí různé využití. A nejde pouze o látku a o materiál. Různé barvy a vzory jednoznačně určují využití. Černé zpravidla nechybí v žádném šatníku. Jsou ideální v podstatě k čemukoli, co si vezmete na sebe.

Elegantní legíny představují šarm a nadpozemskou přitažlivost. Každý váš krok v těchto legínách vás bude povznášet. Tak vykročte s nimi třeba na party nebo jen tak ven. Elegance není nikdy dost. Lesklé legíny podtrhují vaši krásu a vkus. Mužské oko na vás pohlédne, jakmile si je obléknete. Můžete si vybrat v různých odstínech, k dispozici jsou barevné legíny s různými motivy nebo jednoduše jednobarevné.

Pokud potřebujete schovat nějakou tu nedokonalost, pak není nic jednoduššího než si pořídit anticelulitidové legíny nebo zeštíhlující legíny. Zakryjí pomerančovou kůži nebo z vašich širších boků bude na pohled zformovaná postava. Pro nastávající maminky jsou tu těhotenské legíny, jež jsou pohodlné pro rostoucí bříško.

Nezapomínejme na džínové legíny, džegíny, které poslední dobou hrají prim. Na první pohled vypadají jako džíny. Podobně tregíny nabízí navíc zip a kapsy.

Šaty nesmí chybět v šatníku

Legíny se dokonale dají doplnit k šatům. Letní šaty či party šaty sladí hravé legíny. Naopak business šaty musí splňovat určitá pravidla. Jde zpravidla o šaty, které využijete na meetingy či konference a schůzky. Jedná se o šaty splňující určitou délku a styl. Společenské šaty zase nemusí být pouze plesové. Vezměte si je na večírek, do divadla nebo lepší večeři. Většinou jde o jednobarevné odstíny.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Vybíráš chytré hodinky? Nové Apple Watch 6 tě ohromí!

Designové módní doplňky nikdy nevyjdou z módy

Pokud si ráda prohlížíte časopisy o módě a módním stylu, pak jistě víte, že to co bylo v módě včera, už za pár dní...

Jak skladovat letní oblečení?

V posledních dnech se podzim plnou silou hlásí o slovo. Je tedy víc než jasné, že letní šaty, sukně a kraťasy už...

Jak (znovu) ulovit partnera rybáře?

Je váš partner rybář? Rybaření je jeho jedno velké hobby, vášeň či povolání? Miluje tu pohodu, kdy může na břehu rybníka či...