Středa, 8 února, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Vhodně zvolené náramky pomohou udělat ten správný dojem!

Post date:

Author:

Category:

V současnosti již rozhodně neplatí, že by náramky byly určeny pouze k tomu, aby zdobily ženskou část populace, ale stále častěji se je s nimi možné střetnout i u mužů.

Nejedná se rozhodně o žádný projev zženštilosti, ale naopak módní trend, kdy k modernímu muži náramek jednoduše patří!

Každý náramek se ovšem nehodí ke komukoli, ale k výběru by mělo docházet vždy až po zralé úvaze. Na následujících řádcích se je možné seznámit s několika užitečnými tipy!

Pánské náramky patří na zápěstí každého moderního businessmana

Pánské náramky Midorini existují v celé řadě různých variací. Minerální náramky jsou oblíbené v první řadě u businessmanů, kteří mohou prostřednictvím profesionálně opracovaných kamenů, jež představují základ designových náramků, přitáhnout do svých životů tolik potřebné kladné vibrace.

S vhodně zvolenými minerálními náramky je navíc možné udělat pozitivní první dojem ve společnosti, přičemž je známo, že druhou šanci již v tomto ohledu člověk nikdy nedostane.

Jak vybrat správnou délku dámského náramku?

Dámské náramky dnes mají za úkol především zvýraznit ženskost jejich majitelky. Korálkové náramky tuto úlohu bez diskuse splní!

Je však třeba dbát na to, aby jejich majitelce náramek nestahoval nebo neomezoval ruku v pohybu, současně je nežádoucí, aby padal.

Obvykle platí, že správná délka náramku je o 2 cm větší než obvod zápěstí. S rostoucím počtem korálků na náramku by měl být korálek větší.

Náramky mohou být voleny podle nálady svého nositele

Náramky mohou případně vyjadřovat rovněž náladu svého majitele a dát světu originálním způsobem najevo, co má dotyčný zrovna na srdci.

Z toho plyne, že náramků může majitel vlastnit hned několik a mění je následně podle toho, jak se cítí. Hlavně bližší okolí díky tomu získá příležitost, aby vědělo, jak s ním má v dané chvíli jednat.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!