Čtvrtek, 2 července, 2020
- Komerční sdělení -

Vánoční dárek pro dokonalé snění!

Post date:

Author:

Category:

Jak druhému dokázat svou lásku pod vánočním stromečkem? Zapomeňte na drahé a přepychové věci! V jednoduchosti je krása a dárek věnovaný od srdce je přeci dražší než tisíce drahokamů. Věnujte dáreček, který pomůže druhému příjemně a spokojeně snít. Přinášíme několik tipů!

1. Aroma difúzer

Povzbuďte usínání svého blízkého aromaterapií! Místo klasické aroma lampy darujte elektrický aroma difúzer. Proč? Nebude muset používat svíčky, které jsou většinou toxické a zbytečně znečišťují vzduch v místnosti a škodí tak zdraví.

Aroma difúzer je navíc krásným designovým doplňkem. Seženete je v různých provedeních, barvách, některé jsou doplněny o LED podsvícení, které se v místnosti postará o kouzelnou atmosféru. Navíc lze používat i jako zvlhčovač vzduchu s nastavitelným časováním.

2. Relaxační hudba

Uklidňující melodie pozoruhodně zpříjemňuje usínání a následně ovlivňuje naše snění. Nechcete utrácet peníze za speciální relaxační CD? Projevte svou kreativitu a vytvořte playlist meditačních a relaxačních skladeb. Vlastní tvorba je jedním z nejkrásnějších dárků.

3. Lapač snů

Lapače snů jsou dalším krásným vánočním dárkem do ložnice. Stará legenda praví, že se zlé sny zachytí do sítě lapače a ty pěkné sklouznou po peříčku do duše spícího. Lapače se zavěšují do místnosti nebo přímo za hlavu.

4. Baryt

Dary přírody jsou nádherné! Ne jinak je tomu i u přírodních minerálů. Jejich blahodárný vliv na naše zdraví je znám již od pradávna a jejich sílu dodnes využívají i moderní technologie (v téměř každém kousku elektroniky naleznete křišťál) či medicína (ochrannou funkci proti rentgenovému záření plní také baryt).

Baryt je pozoruhodný nerost. Je skvělým pomocníkem při meditacích a podporuje kreativitu. Používá se k léčbě nespavosti a různých duševních nemocí. Vyskytuje se v různých barevných variacích a po zahřátí na vysoké teploty světélkuje.

Baryt můžete pořídit v mnoha podobách a tvarech. Ať už pořídíte baryt jako kamínek, krystal či šperk, uděláte dotyčnému zajisté radost.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Proč se „zahnízdit“ na Žižkově?

Porod vlastního potomka a tudíž založení skutečné rodiny patří k významnému okamžiku v životě ženy. Nejenže už nikdy nebude nic jako dřív,...

Cestování po Česku? Navštívit Karlštejn by měl jednou za život každý!

A nejvhodnější čas je právě letos, protože letošní rok patří výletům po Česku. Už víte, kam vyrazíte s rodinou o prázdninách? Místem, které...

Klíšťata: věčný problém teplé sezony

Jakmile se začne oteplovat a procházky se začnou prodlůžovat, přichází na řadu tradiční problém – klíšťata. Nejde pouze o nepříjemný zážitek z...