Neděle, 28 května, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Sušička na prádlo není luxus. Už dávno ji máte mít doma!

Post date:

Author:

Category:

Vždyť pro ni nemám dost místa. A oblečení přece můžu sušit tradičním způsobem… Pokud hledáte výmluvy, proč si sušičku na prádlo nepořizovat, zkuste protentokrát změnit úhel pohledu. Najděte raději několik důvodů, proč daný spotřebič doma mít. Uvidíte, že jeho přítomnost rozhodně oceníte. Ušetří vám čas i námahu. A nejen to!

Prádlo rychle k dispozici

Na sluníčko není spolehnutí, sušení ve venkovním prostředí je možné jen za pěkného počasí. A doma na sušáku se proces sušení táhne i dva dny. Se sušičkou je to jiné, dobu mezi vypráním a vysušením výrazně zkracuje. Je k nezaplacení vždy, když budete potřebovat bleskově vysušit kousek, který se rozhodnete na poslední chvíli vyprat.

Prostor může i ušetřit

Pokud vás děsí představa, že ze svého malé domácnosti, ve které již není téměř k hnutí, budete muset ukrojit místo pro dalšího pomocníka, buďte v klidu. Za prvé si můžete pořídit kombinovaný spotřebič – anebo jednoduše postavíte sušičku na pračku. Stačí mezi ně vložit tzv. mezikus.

A teď to hlavní. Díky sušičce se vyhnete použití sušáku, který zabírá mnohem více místa. Navíc se z vypraného prádla nebude vypařovat voda a vyřeší se tím problém s vlhnutím zdí a následným vznikem plísní.

Díru do rozpočtu vám neudělá

Odrazuje-li vás od pořízení sušičky vyšší pořizovací cena, koukněte se na levné sušičky druhé jakosti. Jedná se o zboží, které bylo vystavováno nebo vráceno s poškozeným obalem atd. Stejným způsobem můžete ušetřit nákupem levné pračky.

Už (téměř) žádné žehlení

Opravdu vás baví tančení kolem žehlicího prkna? Určitě byste si místo toho našla zábavnější aktivitu. Některé extra-mačkavé kousky sice žehlení vyžadují, ale naprostou většinu oblečení již díky sušičce žehlit nebudete.

Vždy svěží a měkoučké prádlo

Na otázku, jestli se prádlo sušením v sušičce nezničí, se nabízí jednoznačná odpověď. Textilní vlákna jsou naopak chráněna před vyblednutím, ke kterému dochází při působení slunečních paprsků. Když oblečení vytáhnete z útrob spotřebiče, vždy bude měkké, a to i bez použití aviváže. A když do sušičky dáte vonný ubrousek, propůjčí prádlu příjemnou vůni.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!