Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Rauty s perfektní obsluhou k vaší spokojenosti

Post date:

Author:

Category:

Plánujete raut a nechcete ho kompletně organizovat sami? Pak vám doporučujeme využít služeb profesionální cateringové společnosti, jejíž pracovníci vám se vším nezbytným dobře poradí. Na rauty, hostiny a další společenské akce se specializuje společnost Zámecký catering, která má mnohaleté zkušenosti a navíc může nabídnout i prostory vlastní restaurace. Rauty jsou dnes velmi populární, a proto by byla škoda, aby vaše akce kvůli nedostatečné organizaci upadla v zapomnění.

Spolupracujte s profesionály

Spolupráce se vám v tomto ohledu nepochybně vyplatí. Obzvlášť pokud si sami pořádanou akci chcete užít a netrávit týdny před ní její organizací. Je řeč třeba o vaší svatbě nebo velké narozeninové oslavě? Pro tyto příležitosti jsou rauty ideální. Profesionální společnost Zámecký catering vám zvládne zajistit vhodné prostory a vyzdobit je pečlivě vybranou dekorací, připravit a naservírovat menu nebo zajistit ubytování pro vaše hosty.

Mimo jiné svůj raut můžete uspořádat v restauraci Zámecká terasa, kde je krásné prostředí a velká kapacita. I když se vaše akce koná třeba až na jaře nebo v létě, tak se vyplatí myslet dopředu a služby si včas objednat. Protože kalendář cateringové společnosti Zámecký catering se rychle plní.

Pro neformální rauty i formální hostiny platí stejná pravidla

Bez dobrého cateringu se totiž žádná z těchto akcí neobejde. Catering už dávno nezahrnuje pouze samotnou obsluhu, ale třeba i pomoc s plánováním a organizací akce, například při sestavování menu nebo při tvorbě výzdoby.

Na webu společnosti Zámecký catering můžete hned dnes zadat nezávaznou poptávku. Na ni vám přijde rychlá reakce, případně ihned obdržíte bližší informace k celému průběhu a také cenovou kalkulaci. Neváhejte ani na minutku, protože plánovaný termín vám může někdo lehce vyfouknout.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!