Sobota, Říjen 31, 2020
- Komerční sdělení -

Permanentní make-up ušetří čas a zvedne sebevědomí

Post date:

Author:

Category:

Permanentní make-up není v dnešní době metoda s nálepkou extravagance, ale běžná praktika, která pomáhá vytíženým ženám. Je vhodná téměř pro každého a má své výhody. Mnohé ženy používají permanentní make-up nejen z důvodů praktických, ale i zdravotních. 

Permanentní make-up ženám pomáhá i více rovinách

Ne každá žena se chce každé ráno malovat, a přesto touží po make-upu. Mnohé ženy jsou ráno časově vytížené a na líčení nemají čas. Proto daly přednost permanentnímu make-upu, kteří šetří minuty u zrcadla. Jiné ženy pravidelně sportují, chodí do bazénu či sauny. Díky permanentnímu make-upu nemusí řešit svůj vzhled a případnou rozmazanou tvář. Docvičí, jdou do sprchy a můžou vyrazit na sklenku s kamarádkou. 

Permanentní make-up dokáže výrazně usnadnit život i ženám se zdravotními problémy. Některým zůstala po úrazu jizvička na obličeji. V místech, kde se běžně nanáší make-up to může být problém. Permanentní make-up takové problémy vyřešení a nedostatky dokáže zakrýt. A to třeba na rtech či na obočí. Díky tomu se mnohým ženám zvedne sebevědomí. Tuto metodu si vybírají i klientky, které mají silné problémy se zrakem a denní líčení je pro ně nemožné. 

Beauty ART – Kosmetický salon Praha vám doporučí to nejlepší líčení 

Odbornice z Beauty ART – kosmetický salon Praha provádí permanentní make-up speciálním přístrojem, kterým se za pomocí mikro-jehliček aplikuje do pokožky barevný pigment. Ten vydrží v pokožce 3-5 let. 

Až na výjimky (cukrovkáři, pacientky trpící infekčními i kožními onemocněními či častými opary a těhotné ženy) je zákrok vhodný pro každého. Permanentní make-up dodá obličeji upravený, přirozený a svěží vzhled. Profesionálky v Beauty ART dokážou zvýraznit a dotvarovat přirozené rysy v obličeji. 

Podstoupit tu můžete úpravu obočí, u kterého vám bude upravena délka, šířka a barva. Chybějící obočí bude vykresleno vláskovou metodou tak, aby působilo přirozeně. Dále si zde můžete nechat udělat permanentní make-up očních linek zvýrazňující oči. Rty se mohou touto metodou konturovat, stínovat a výplní se docílí vylepšení tvaru. 

Nezanedbávejte nehty 

Pokud potřebujete manikúru tak ve studiu Beauty ART – manikúra Praha vám vyjdou se všemi požadavky vstříc. Nabízí oblíbenou francouzskou manikúru, která je vyhledávána pro svou přirozenost. Japonská manikúra P-Shine zase zvyšuje pevnost nehtu a dokonce působí jako prevence proti lámání. Jessica Systém vrací díky ochranným a pěsticím lakům nehtům přirozený lesk. Pokud hledáte manikúru v Praze, tak studio Beauty ART se nachází v samém centru města a garantuje profesionální ošetření nehtů těmi nejkvalitnějšími prostředky. 

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Vybíráš chytré hodinky? Nové Apple Watch 6 tě ohromí!

Designové módní doplňky nikdy nevyjdou z módy

Pokud si ráda prohlížíte časopisy o módě a módním stylu, pak jistě víte, že to co bylo v módě včera, už za pár dní...

Jak skladovat letní oblečení?

V posledních dnech se podzim plnou silou hlásí o slovo. Je tedy víc než jasné, že letní šaty, sukně a kraťasy už...

Jak (znovu) ulovit partnera rybáře?

Je váš partner rybář? Rybaření je jeho jedno velké hobby, vášeň či povolání? Miluje tu pohodu, kdy může na břehu rybníka či...