Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Osmá řada Takové moderní rodinky je plná velkých událostí. Co se stane na promoci a kdo se bude ženit?

Post date:

Author:

Category:

Phil, Claire, Jay nebo šprtka Alex – na televizní obrazovky se opět vrací zvláštní rodinný klan Pritchettových, Dunphyových a Tuckerových se sérií emocí a řadou trapných i úchylných momentů. Se smíchem jako vždy počítáme, ale možná ukápne i nějaká ta slzička. Proč byste si neměli nechat ujít osmou řadu Takové moderní rodinky?

Devět let s americkou trhlou rodinkou

První řada Takové moderní rodinky spatřila světlo světa v roce 2009. Uplynulo už devět let a bláznivá americká rodina nás nepřestává bavit. Ačkoliv tvůrci oznámili, že desátá řada bude sezónou poslední, před dvěma měsíci se objevily spekulace, že možná budeme svědky dokonce řady jedenácté. Tvůrce seriálu Christopher Lloyd přiznal, že myšlence jedenácté řady je velmi otevřený. Teď se jen čeká na stanovisko televize a herců. Nám nezbývá než doufat a těšit se na další série.

  1. řada: Budete se více smát nebo brečet?

Odkud pochází nejlepší rodinné historky? Přeci z rodinných událostí. Takové svatby, promoce či rodinné oslavy vyžadují spoustu příprav, a to by bylo, aby se něco na tak perfektním plánu nepokazilo. Svého velkého dne se dočkají Luke a Manny, které čeká středoškolská promoce. Tito dva mladíci mají ve zvyku dělat vše naplno a většinou s velkou parádou. Výjimkou nebude ani tato slavnostní událost. Luke s Mannym totiž oslaví svůj vstup do světa dospělých velmi netradičně, a to přímo ve stripklubu.

Nebudou chybět i dojemnější okamžiky než jen tanečky na klíně. V osmé sérii Takové moderní rodinky se totiž dočkáme svatby. Kdo ale projde uličkou k oltáři a s kým vám zatím neprozradíme. Co vám ale prozradit můžeme, je to, že žádná událost v tomto seriálu se neobejde bez šokujících milostných vyznání a trapných momentů a jinak tomu nebude ani v tomto případě. Nechte se překvapit a koukněte na Prima Comedy Central.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!