Sobota, 26 září, 2020
- Komerční sdělení -

Vyhlídkový let vrtulníkem vám dodá životní nadhled

Post date:

Author:

Category:

Říká se, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského sedla. To ale říkali ti, kteří se nikdy nepodívali na zem z okna vrtulníku. Mít svět jako na dlani je pocit, který jen tak něco nenahradí. V dnešní době už ale nemusíte být pilotem pro to, abyste se krásou krajiny při pohledu shora mohli pokochat.

Dokonce nemusíte být ani milionář se zlatou kartou v peněžence. Vyhlídkový let vrtulníkem se pomalu a s jistotou stávají dennodenní realitou a skvělou možností, jak strávit den.

Oblíbeným zážitkovým dárkem k narozeninám či k jiné příležitosti je pohled na krajinu shora, která se tak často nenaskýtá ani těm, kteří často využívají k osobní dopravě aerolinky. Vrtulníky létají zhruba v poloviční výšce než dopravní letadla, a tak poskytují skvělý výhled na krajinu pod sebou.

Let vrtulníkem

Adrenalinové dobrodružství nad Prahou i okolím

Vyhlídkové lety vrtulníkem se liší podle toho, jak dlouho si přejete se nad zemí vznášet. Tím je určena délka výletní trasy i plocha krajiny a množství jejích krás, kterými vás bude okouzlovat.

Při nejkratším půlhodinovém letu se pak můžete podívat na panorama Staré Boleslavi a přilehlého jezera Lhota. Mimoto si můžete zvolit také obhlídku vodní nádrže Hostivař a vzdušné krásy zámku Průhonice. Třetí variantou je pak přelet nad Černým mostem a přes Klánovický les až do Říčan a zpět.

Hodinové lety už nabízejí velkolepější podívanou. Díky přiměřenému doletovému času můžete obdivovat stříbřité vinuté oblouky veletoku Labe a kostelní věže Kutné hory, při opačném směru vede letová cesta do modravých výšin nad ostrými věžemi majestátního královského hradu Karlštejna nebo nad nekonečnou vodní plochu Slapské přehrady se zámkem Konopiště, které je navíc úžasně fotogenické.

Zážitkový let vrtulníkem pro celé rodiny

Pro fotografy, milovníky dobrodružství či obdivovatele nádherných českých luhů a hájů je k dispozici i superdlouhý let nad zurčícími Vltavskými kaskádami, podél proudu Sázavy, vyhlídkový let kolem Prahy i nádherný výlet do špičatých skal Českého ráje.

Všechny výše zmíněné lety startují z letištní plochy v pražských Letňanech a stoupají k výšinám s výhledem na miniaturní domečky hlavního města. Ohromující zážitek nemine žádného člena výpravy, který nasedne na palubu a pustí se na dobrodružnou výpravu do blankytných výšin oblohy.

Let vrtulníkem

 

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...

Jak vyřešit finanční tíseň?

Přestali se k vám příbuzní znát ve chvíli, kdy vešlo ve známost, že jste finančně na dně a že potřebujete nějakou půjčku? Nechávají...