Pátek, 25 září, 2020
- Komerční sdělení -

Osaďte svou zahradu v lesním stylu

Post date:

Author:

Category:

Asi není ideální změnit ráz vlastní zahrady natolik, aby vypadala celá jako les, nicméně lesní koutek se jeví jako skvělé řešení. Při realizaci zahrady v lesním stylu je možné použít jednak dřeviny, jehličnaté i listnaté, dále pak trvalky a kupříkladu popínavé rostliny. Realizace zahrad Rakovník, tedy zahradnictví Kout, se ale může o vše postarat za vás.

Nabídka vytrvalých rostlin

Jak jsme si již zmínili, pro osazení zahrady v lesním stylu se dokonale hodí trvalky. Zvolte si tedy trvalky do zahrady v zahradnictví Kout, klidně i online z pohodlí domova. Pokud je součástí takového lesního koutku skalka, vyberte si prodej skalniček. Ty patří rovněž k vytrvalým rostlinám s malými nároky na výživu. Skalku je možné osadit také bylinkami.

Okrasné traviny

Skvělou volbou pro zahradu v lesním stylu jsou nejrůznější traviny. Zakomponujte je do určité části zahrady, nebo rovnou celoplošně, docílíte tak stylu lesa a pastvin, a to celoročně. Prodej okrasných trav vám umožní vytvořit zahradní dekorace, samozřejmě v přírodním duchu.

Jehličnany a listnáče

Zvolte si službu prodej jehličnatých dřevin či prodej listnatých dřevin, pokud byste rádi realizovali zahradu, která bude dobře chráněná. Ano, stromy mohou být použity jako krytí a ochrana proti větru, ale to není zdaleka jejich jediná funkce. Právě listnáče a jehličnany tvoří vzhled lesní krajiny, zpevňují terén a samozřejmě jsou samostatnými ekosystémy mnoha živočichů.

Kapradiny a popínavky

Skutečnou džungli vytvoříte jen s použitím vhodných, tak trochu nadpozemsky vypadajících rostlin. Prodej popínavých dřevin a také prodej kapradin umožní výběr ideálních druhů.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...

Jak vyřešit finanční tíseň?

Přestali se k vám příbuzní znát ve chvíli, kdy vešlo ve známost, že jste finančně na dně a že potřebujete nějakou půjčku? Nechávají...