Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Pokládka plovoucích podlah je činnost pro odborníky

Post date:

Author:

Category:

Potřebuje vaše domácnost novou podlahu? Přemýšlíte jak to provést, aby vypadala skutečně dobře a vydržela? V tom případě je lepší obrátit se na odborníky, kteří s ní mají zkušenost. Odborníci vám pomohou nejen s vyměřením podlahy, ale i s výběrem vhodného typu podlahy podle zátěže i typu pokoje, kam bude umístěna. Každý druh materiálu má jiné vlastnosti a jeho výběru tedy věnujte značnou pozornost. Zkušený podlahář vám poradí.

Rychlá pokládka plovoucích podlah

Plovoucí podlahy jsou velmi oblíbené a díky široké nabídce motivů, barev, vzorů i materiálů, jsou také vyhledávané.  Plovoucí podlahy jsou volně položené na podkladu. Toužíte i vy po této podlaze? Má celou řadu výhod.

Výhody:

  • tvorba spár je pouze minimální
  • velmi pohodlná na chůzi
  • pokládka je snadná a rychlá
  • dle potřeby je možné rychle demontovat a vyměnit poškozený díl
  • vhodná i pro podlahové topení

Aby plovoucí podlaha měla všechny tyto výhody, je důležitá správná příprava podkladu a proto je pokládka plovoucích podlah ideální pro odborníky. Díky nesprávně položené podlaze se mohou tvořit spáry, může docházet k zatékání tekutiny, čímž dojde k nabobtnání podlahy.

Je jedno, zda jde o dřevěné podlahy nebo podlahy z lamina. Vždy je potřeba, aby byl pečlivě vyrovnaný podklad a také správně položená podlaha. Vybraný materiál by měl alespoň 24 hodin stát v místnosti, kde bude položen, aby došlo k jeho „aklimatizaci“. O správném postupu i výběru materiálu se můžete poradit s odbornou firmou, která vám zpracuje také konkrétní cenovou nabídku a provede profesionální pokládku na klíč.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz   

Tiskové-zprávy.eu     

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!
Redakce
info@press-media.cz