Pondělí, Říjen 26, 2020
- Komerční sdělení -

Pokládka plovoucích podlah je činnost pro odborníky

Post date:

Author:

Category:

Potřebuje vaše domácnost novou podlahu? Přemýšlíte jak to provést, aby vypadala skutečně dobře a vydržela? V tom případě je lepší obrátit se na odborníky, kteří s ní mají zkušenost. Odborníci vám pomohou nejen s vyměřením podlahy, ale i s výběrem vhodného typu podlahy podle zátěže i typu pokoje, kam bude umístěna. Každý druh materiálu má jiné vlastnosti a jeho výběru tedy věnujte značnou pozornost. Zkušený podlahář vám poradí.

Rychlá pokládka plovoucích podlah

Plovoucí podlahy jsou velmi oblíbené a díky široké nabídce motivů, barev, vzorů i materiálů, jsou také vyhledávané.  Plovoucí podlahy jsou volně položené na podkladu. Toužíte i vy po této podlaze? Má celou řadu výhod.

Výhody:

  • tvorba spár je pouze minimální
  • velmi pohodlná na chůzi
  • pokládka je snadná a rychlá
  • dle potřeby je možné rychle demontovat a vyměnit poškozený díl
  • vhodná i pro podlahové topení

Aby plovoucí podlaha měla všechny tyto výhody, je důležitá správná příprava podkladu a proto je pokládka plovoucích podlah ideální pro odborníky. Díky nesprávně položené podlaze se mohou tvořit spáry, může docházet k zatékání tekutiny, čímž dojde k nabobtnání podlahy.

Je jedno, zda jde o dřevěné podlahy nebo podlahy z lamina. Vždy je potřeba, aby byl pečlivě vyrovnaný podklad a také správně položená podlaha. Vybraný materiál by měl alespoň 24 hodin stát v místnosti, kde bude položen, aby došlo k jeho “aklimatizaci”. O správném postupu i výběru materiálu se můžete poradit s odbornou firmou, která vám zpracuje také konkrétní cenovou nabídku a provede profesionální pokládku na klíč.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz   

Tiskové-zprávy.eu     

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Vybíráš chytré hodinky? Nové Apple Watch 6 tě ohromí!
Redakce
info@press-media.cz

Jak skladovat letní oblečení?

V posledních dnech se podzim plnou silou hlásí o slovo. Je tedy víc než jasné, že letní šaty, sukně a kraťasy už...

Jak (znovu) ulovit partnera rybáře?

Je váš partner rybář? Rybaření je jeho jedno velké hobby, vášeň či povolání? Miluje tu pohodu, kdy může na břehu rybníka či...

Elegantní vůně a precizní péče pro váš šatník

Dopřejte svému šatníku jen to nejlepší. Okouzlující vůně, každodenní svěžest či prvotřídní péče – benefity, které si nyní můžete užívat skutečně každý...