Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Bez peněz do vody nelez!

Post date:

Author:

Category:

Až se zima zeptá, co jsi dělal v létě? Mezi tisíci střípky vzpomínek určitě nezapadnou ty, co se točí kolem dovolené u moře. Ty, které evokují dny plné slunce, středomořské levandulové vůně, pohody a zábavy. Češi novodobě patří mezi požitkáře, kteří si umí dovolenou vychutnat plnými doušky.

Také dovolenou u moře lze strávit aktivně. Potápění na dovolené v zahraničí patří k nejvíce vyhledávaným letním sportům, kterému holduje stále více lidí. K tomu, aby šlo o zážitek ryze příjemný, je nutná poctivá příprava. Ta se skládá nejen z technických dovedností, znalostí fyzikálních zákonitostí, ale i z dobrého pojištění. Připojištění potápění je specialitou cestovního pojištění Ergo.

Adrenalinové sporty

Potápění do hloubky 40 m spadá do kategorie adrenalinových neboli rizikových sportů. Ačkoliv se dá v dnešní době praktikovat naprosto bezpečně, odpovědný člověk nikdy nezapomene na pojistku, která mu lidově řečeno kryje záda. Adrenalinové sporty počítají s fyzicky náročným zatížením a automaticky kryjí veškeré výdaje vzniklé při úrazu. Jeho cena je odvislá od jednonásobku základní sazby pro cestovní pojištění do zahraničí.

Extrémní sporty

Zkušení sportovci se pak nebojí ponořit ještě hlouběji. Potápění v hloubkách nad 40 m umocňuje krásy moří a oceánů, kde má život, světlo, tma, rychlost i zvuk úplně jiné rozměry. I v tomto případě je ale nutné myslet na „zadní kolečka“. Pojištění rizikových sportů vám může v neočekávaných situacích doslova zachránit krk. Oproti standardu čítá s trojnásobnou přirážkou, která za pocit klidu a jistotu rozhodně stojí.

Ať už se chystáte na Jadran, do Skandinávie nebo na Nový Zéland, věřte, že tou nejšťastnější volbou a největším esem v rukávu bude kvalitní ochrana. Ochrana vašeho zdraví, vašeho pohodlí a záruka profesionální služby v případě, když by vám bylo „ouvej“. Pojistit, znamená porozumět. To ERGO umí nejlíp.


Hledáte to nejlepší cestovní pojištění, které bude za rozumnou cenu? Prostřednictvím srovnávače cestovního pojištění můžete vyhledat a porovnat nabídku ověřených pojišťoven a najít tu nejvhodnější nabídku.


- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!