Neděle, 28 května, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Peněženky, které se vyplatí

Post date:

Author:

Category:

Peněženka je jednou z věcí, kterou musí mít doopravdy každý. Bez ní by se v dnešním světě jen těžko přežívalo. Jistě, můžete mít platební kartu jen tak v kabelce nebo platit mobilem, ale není to úplně to nejlepší řešení a občas prostě potřebujete vytáhnout nějaké drobné. Při placení svoji peněženku vystavujete na odiv celé společnosti a je tedy vhodné se zamyslet, jestli máte peněženku úměrnou svému věku i společenskému postavení. Pokud se vám totiž peněženka při placení téměř rozpadne, moc velký dojem na ostatní neuděláte.

Pánské peněženky

Pánské peněženky nejčastěji sází na eleganci. Zapomeňte na křiklavé barvy či vzory, nejčastěji se používá černá nebo hnědá. Ve výjimečných případech narazíte na motiv proužků či jiný nenápadný potisk, nejedná se však o něco častého. Pánové si nejvíce oblíbili velké kožené peněženky tmavě hnědé barvy. Jsou praktické, ale zároveň nejsou natolik objemné, že by byly jejich rozměry na obtíž.

Dámské peněženky

Peněženky určené pro dámy nabízejí veliký výběr. Barvy jsou mnohem odvážnější než u pánských kožených peněženek, zejména proto, že některé dámy peněženku používají jako módní doplněk. Není tedy výjimkou, že narazíte na bílou, růžovou nebo modrou peněženku či peněženku s potiskem (nejčastěji květin nebo puntíků). Nejoblíbenější jsou však peněženky červené barvy a větší velikosti. Ženy si větší velikostí kabelky chtějí pojistit, že se jim do ní bude vejít vše potřebné. A že velká peněženka není tak skladná? Nevadí, v kabelce je přece místa dost!

Dětské peněženky

Peněženky pro děti jsou oproti ostatním peněženkám pochopitelně mnohem uvolněnější, hrají veselými barvami a potisky. Výjimkou nejsou ani peněženky ve tvaru zvířátek, což ocení hlavně nejmenší děti, které se pomalu začínají učit zacházet s penězi. Často u nich vůbec nenajdete kapsičky na velké bankovky a karty, předpokládá se totiž, že si děti do peněženek budou hlavně střádat drobné ze svého kapesného. Praktickým doplňkem bývá šňůrka, díky které dítě peněženku tak snadno neztratí, ani ji někde nezapomene. Ačkoliv se nejčastěji setkáte s dětskými peněženkami z umělých materiálů, i zde se dají najít kožené peněženky, které budou odolávat všemu, čemu je vaše dítě vystaví.

Ať už sáhnete po klasice nebo se odhodláte vyzkoušet odvážnější vzhled peněženky, pamatujte na to, že se stane při placení vaší vizitkou. Vyberte si tedy takovou, která vás bude těšit a která vám dlouho vydrží. A když se o ni budete vhodně starat, může vám kožená peněženka vydržet roky.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!