Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Romantický víkend ve dvou na hradě Karlštejn vás okouzlí

Post date:

Author:

Category:

Užijte si společný víkend s partnerem v kulisách romantického hradu Karlštejn. Proč? Přinášíme vám celou řadu důvodů.

Nevšední zážitek v soukromí posílí váš vztah

Hrad Karlštejn se nachází v chráněné krajinné oblasti Český Kras přibližně třicet kilometrů od Prahy. Díky svému majestátnímu vzhledu se stal Karlštejn oblíbenou filmovou lokací a mohli jsme jej spatřit hned v několika filmech. Proto se jedná o dokonalé místo pro nevšední víkend strávený ve dvou. Romantický hotel Karlštejn dodá společnému víkendu tu správnou dávku originality a poskytne vám dostatek soukromí. Díky tomu budete mít dostatek času na svého partnera a utužíte svůj vztah.

Rozmazlujte se a relaxujte v malebném prostředí

Díky vkusně zařízeným pokojům si budete během svého pobytu připadat jako v ráji. Aby byl víkend ve dvou dokonalý, můžete si po prohlídce hradu a nedalekého okolí dopřát relaxaci a rozmazlit se ve wellness. Chybět by samozřejmě neměla ani sklenka šampaňského a vířivka. K tomu si představte malebné prostředí, které je pro oblast Českého krasu typické a ideální víkend je na světě.

Zapomeňte na všední starosti a nasávejte kouzelnou atmosféru

Hrad Karlštejn rozhodně patří k českým památkám, které byste alespoň jednou za život měli navštívit. Aby vás ale v cíli čekalo něco víc, než jen příjemná procházka a prohlídka hradu, zarezervujte si víkendový pobyt v hotelu a zapomeňte na své všední starosti. Díky relaxačnímu balíčku budete moci naplno nasát atmosféru gotického hradu Karlštejn, rozmazlovat se ve wellness a pohladit také své chuťové pohárky.

Romantický pobyt v hotelu Karlštejn dodá vašemu vztahu novou jiskru. Okolí hradu a celá oblast Českého krasu láká k příjemným procházkám, po kterých své tělo rádi rozmazlíte v hotelovém wellness, ve vířivce a samozřejmě zakončíte návštěvou výtečné hotelové restaurace.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!