Středa, 8 února, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Pro negarážovaný vůz by měla být autoplachta samozřejmostí

Post date:

Author:

Category:

Spousta z nás nemá garáž, a tak je nucena svého čtyřkolového miláčka parkovat před domem či někde poblíž. A pokud bydlíme někde ve městě, často chceme vybrat nějaké boční místo, kde auto nebude tolik na očích, a tak zvolíme například boční ulici nebo místo pod stromem. Druhý den ale zjistíme, že jsme příliš dobře neudělali, protože celá karoserie je plná pylu nebo trusu od ptactva. Nevymýšlejte parkovací alternativu . Zastavte si u domu a přikryjte své auto autoplachtou. Pomůže vám víc než strom v boční ulici.

Proč používat krycí autoplachtu?

Krycí autoplachta neslouží jen k tomu, aby nám ochránila auto před prachem, ale může nám pomoci i před jinými vlivy, jako je pyl, škrábance od odletujících kamínků, před slunečními paprsky a jejich UV záření, které umí nevzhledně zamíchat paletou barev vaší karoserie. Stejně tak dobře poslouží před oděrkami, které způsobí neopatrní kolemjdoucí nebo řidiči, kteří parkují vedle vašeho auta a dveřmi odřou vaší karoserii. A pokud vám dělá vrásky na čele krupobití, lze zvolit takovou plachtu, která před ním auto ochrání.

Autoplachtu využijte také pro garážovaná auta, se kterými dlouhodobě nevyjíždíte a nechcete, aby se na něj neprášilo. Například na takový veterán by se opravdu prášit nemělo.

Vyberte správně, ať jste s plachtou spokojeni

V prodejně autodoplňků lze běžně sehnat autoplachtu různých velikostí a typů. Zvolit můžete takovou, která přikryje pouze přední sklo, půlku auta, tzn. střechu, kapotu a okna, ale také můžete pořídit plachtu na celé auto.

Při výběru se jistě vyplatí zohlednit model a rok výroby vašeho vozu, aby plachta nebyla příliš malá, nebo naopak, aby nebyla příliš velká. Rozhodující by pro vás měl být také materiál, ze kterého je plachta vyrobena. Tenká nylonová spolehlivě zabrání před prachem, silná nylonová, která je nepromokavá, zabrání před námrazou, deštěm, sněhem, ale i před kamínky či chodci. Naopak plachta s membránou spolehlivě ochrání před krupobitím.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!